Přejít na výpis diskuzí

Irena Obermannová

OSOBNOST 27.10.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tváříte se do kamer jak světice ve skutečnosti jste tou blbou knihou ukázala jak neskutečná špinavá mrcha jste.Číst se to nedá a připadá mi to jen jako vaše zbožné přání a ne jako skutečnost.Měla byste chodit kanálama.Tam charakterově patříte.
    • jindro jste blb
    • Nemohu souhlasit.Číst se to dá.Co jste napsal vy? Rád bych si to veledílo přečetl. M.Nosek.
  • Dočetl jsem se, že hodláte svoji Tajnou knihu "předhodit" filmařům k natáčení. To už mi připadá skoro jako hyenismus a pokus o zviditelnění za každou cenu. Část této knihy jsem přečetl, ale pak jsem ji odložil, neboť na mě působila dojmem chlubící se pubertální holčičky. Je to nechutné a ubohé zvláště u ženy, která vystupuje jako "krásná intelektuálka". Styďte se.
  • Slušní lidé některé věci nedělají a hlavně netahají ostatní slušné lidi do novin. Spisovatelé ať si píší,ale takhle pomocí médií někomu, kdo je zjevně nemocný, otrávit zbytek života, to může jen tvrdá nátura. Máte vůbec svědomí?
    P.S. Pokud někoho miluji (i když jen platonicky), přeji mu přece jen to nejlepší a nikdy bych mu nechtěla jakkoli ublížit, i kdybych tím sama měla jakkoli trpět.
    Z toho mi vychází, že máte ráda jen sama sebe (a asi ještě peníze a jakoukoli popularitu). Člověku je z toho špatně, co všechno může udělat jedna hloupá vypočítavá a zlá ženská...... *10* *10* *10*
  • wauworld
    Je mi z vás špatně..otrávila jste Havlovi poslední měsíce života !!!!!!!
    *16*
    • Šla jste do vztahu se ženatým mužem a divíte se, jak se vztah vyvíjel ? Od inteligentní ženy bych čekal více soudnosti. Nejste jediný člověk na světe, který si stejný příběh prožil ( žena či muž ). Ale jste jediná, která o tom píše a vydělává na bolesti své i druhých. Držte se svého řemesla, které umíte a PROSÍM nevstupte podruhé do stejné řeky.

      Děkuji a přeji Vám mnoho životních i profesních úspěchů.
    • my soudruzi a soudružky ze spojených oceláren razantně odmítáme tajnou knihu chceme ji zakázat a žádáme pro Miladu Horákovou, vlastně irenu obermannovou, vyjímečný trest, ... vaše soudy zavání padesátými léty, asi k nim nemáte tak daleko a líbily se vám
    • ....naprosto s Vámi souhlasím.....pro tuhle dámu mám jen pohrdání, potřebovala by pár pořádných facek
      • sohlasím , potřebobala by pořádný výprask!!!
  • Mila pani Ireno,cetl jsem Vasi Tajnou knihu,ale nedocetl,je tam moc slov.Vice nez kniha se mi libila Vase fotografie na obalce.Az pojedete na cteni,treba do K.Varu,dejte vedet,rad prijdu. duchodce alexander
    • Mila pani Ireno,Tajnou knihu jsem nedocetl ne proto,ze by se mi nelibila,ale proto,ze jsem mizerny ctenar,ctu pomalu a nemam dost trpelivosti.
      V tech bilych satech Vam to slusi,jste kocka,videl jsem par fotografii.Budu drzy a pozadam Vas o sms zpravu na 720225057,az nekdy budete mit cteni,chci Vas videt nazivo.Dekuju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit