Přejít na výpis diskuzí

Irena Obermannová

OSOBNOST 27.10.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobře, zamilovala jste se do p. Havla a jemu bylo ve vaší přítomnosti také dobře. ALE - proč máte potřebu tuto skutečnost zveřejňovat? Poslouchala jsem vás dnes v rozhlase a také v TV Show Jana Krause. Chováte se v těchto hovorech o vztahu s p. Havlem jakoby tajuplně, ale naprosto skutečnost vztahu odhalujete,abyste sama vypadala zajímavě a vyjímečně. Tak se chováme všechny, když jsme zamilované, dělá nám dobře když se svěříme kamaráddce ... ale ve vašem případě bylo nutno více přemýšlet rozumem. Není divu, že se p. Havel k tomuto vztahu nechtěl veřejně přiznat. Vám bylo toto psaní určitě příjemné, to taky zamilované holky dělají, ale svěřují se opravdu tajné knize, což bývá osobní tajný deníček. Tohle se vám, milá paní, opravdu nepovedlo.
  • Ty štětko o tebe by si Havel ani kolo neopřel!!!
  • Vaše kniha je výborná, i Vám věřím, že jste Václava Havla upřímně milovala. Přesto až do konce života budete nepochybně žít s výčitkami svědomí, že jste milovanému muži ztížila poslední dny jeho života a urychlila jeho smrt (a ublížila jste i ženě, která se o něj starala v době jeho nemoci). To je Váš trest, který si nepochybně zasloužíte.
  • Román je příšerně banální jak fňukání pubescentky, autorka je naivní chudák, co nedojímá. Je nemocná velikášským syndromem ženy ojeté prezidentem, takže nemá studu. Je neuvěřitelné, že si myslela, že to Havlovi nebude vadit. Přeju studenou sprchu, třeba v podobě tohoto odkazu.
    http://www.youtube.com/watch?v=BoRwQZBb53c
  • Sešly se mi na nočním stolku tři knihy. Michal Vieweg - Další báječný rok, Irena Douskouvá - Darda a Vaše Tajná kniha. Kupuji si Vás všechny a těším se na každou novou knihu. Je pravda, a omlouvám se Vám za svou neomalenost, že některé z Vašich knih jsem odložila dříve než jsem je dočetla (to se mi u Viewega nebo Douskové nestalo), ale přesto jsem Vám fandila, držela palce a strávila s Vašimi knihami kus svého čtenářského života.
    Nelze si nevšimnou nápadné podobnosti Vaší Tajné knihy s Dalším báječným rokem. Např. stejného způsobu, kterým čtenářovi dopřáváte vlastní tvůrčí prostor ve Vámi navozené situaci.. Okamžiky, kdy se ve filmu kamera cudně skloní, aby ustoupila divákovi a jeho vlastní fantazii...
    Bez "Největšího Čecha" by byla Vaše Tajná kniha jen ódou na sebe sama, "dobrotu a čistotu Vašeho srdce". Narozdíl od Viewegovo hrdinů je Vaše hrdinka zbavena jakékoli lidské chyby, je jakýmsi milujícím nadčlověkem, dobrem samým. Dobrem, se kterým se mnoho čtenářek rádo a velmi snadno ztotožní..
    Každopádně jste se alespoň pro mne dopustila PODRAZU! Připravila jste se, jen abyste využila, vytěžila, zneužila a ublížila. To je v přímém kontrastu s tím, co se o sobě a "své čisté lásce" snažíte vypovědět. PROPADLA JSTE. JE MI LÍTO, VAŠE KNIHY SI UŽ KUPOVAT NEBUDU.
    PS: Myslím si, že tak, jak jste ublížila nyní, ublížil i někdo Vám. To je můj způsob jak se snažit Vás pochopit.
  • Vážená paní,to vám to jednou nestačilo???Jste ubohá klepna,která nemá charakter.To už opravdu nemáte jiné téma na psaní knihy????Styďte se,psát očlověku který se už nemůže bránit!
  • na rukou máš jeho krev
    poneseš si toto stigma po celý zbytek života - nebude minuty,kdy bys na to nemyslela
    přeji ti hodně bolesti v pekle *16*
    • vy máte dost, je to to nejhezčí vyznání, který Havel mohl dostat, asi jste to nečetl, jinak byste tady nevrhal oheň a síru ..., kniha je moc hezká, ale máte pravdu, Havel si ji nezasloužil. A vy si ponesete teď tohle stigma, ... budete souzen tak, jak jste ted odsoudil Irenu Obermannovou
  • Dobrý den, paní Ireno,
    jsem známá osobnost a píšu knihu. Ráda bych se s Vámi poradila, abych neudělala chybu. Prosím o kontakt na Vás nebo na osobu Vám blízkou. Děkuji a omlouvám se.
  • jste bezcharakterní člověk..co jste si chtěla dokázat
    zveřejněním toho co jste napsala..at to bylo jak to bylo
    jste ubožačka,které nevěřím ani slovo..na sklonku života
    někoho tak kvalitního a lidského vytahnout špínu...pipino
    blondatá *16* *16*
  • Dobrý den,

    ... Já se nekoupala! A když tak jen jednou! A v šátku! Co prosím? Slyším nějaké výmluvy. Slečna, co se koupala v aquaparku se možná taky koupala jen jednou, když ji řekli, že klidně může... A třeba v té nejprusvitnejsi variantě svých plavek... Ale i to stačí na malý poprask. Váš šátek žádný nezpůsobil...proc asi? Zahalená žena je pro naši společnost větší problém než pro jejich odhalena. Nedivím se, že nás mají tak trochu za blbce, když křičíme, že nechceme zahalené ženy v bazénech...a pak tiše dodáváme, že o náboženství nám nejde, když jsme přeci ti ateisti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit