Přejít na výpis diskuzí

Irena Obermannová

OSOBNOST 27.10.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Irenko, přehltla jsem Tajnou knihu za jediný den. Napínavé, hluboce lidsky prožité, výtečně napsané. Spontánně upřímné. Mám jednu věc, na kterou bych se Vás chtěla zeptat. Proč "centrála" s malým "c"?. Své vysvětlení mám, to Vaše by mne zajímalo. V knize jsem našla jednu jedinou neuvěřitelnou věc: že by si Největší Čech šel pro svůj důchod na poštu *1* .
    Nenašla jste svého Jacka Reachera. Odpusťte mu, prosím. Ten nejpravdivější z Čechů nakonec selhal. Tomu obrovskému tlaku nečelil jako zdravý muž na vrcholku sil, nýbrž jako velmi nemocný člověk, nevědomě vnímající blížící se smrt, třesoucí se strachem před vlastní nemohoucností a osamoceností. Co dělal své první ženě, dělal i druhé ženě. Pro mě je to u veřejného činitele neomluvitelné, ale je to pouze můj názor.
    Na svém příběhu jste vyrostla. Opravdový růst vždycky k smrti bolí. Když se zadíváte zpět, co všechno se Vám událo za poslední rok a půl...Přeji Vám hodně životní síly, zdraví a pýchy na své krásné dcery. A dokonalost už nehledejte, nikdy ji nikdo nenašel. Neboť Vy sama jste Jack Reacher. transpersona@seznam.cz
    • Anonym stejná k..va jako ta trhlá Obermarka....jdu blejt Velebnosti
      • zato vy jste se povedla *3* *3* kuk
  • Paní Ireno, Tajná kniha je krásně a lidsky napsaná, je o hluboké lásce a velmi se mi líbila. I VH byl normální člověk a muž. Přeji vám štěstí a radost z dcer. Eva
  • Děkuji za Tajnou knihu, Irenko Obermannová. Krásně a neotřele napsanou. Pohoršovat se nad ní mohou jen pokrytci. jsem Vaším obdivovatelem.
  • Paní Obermannová,
    Vaše kniha je pěkná. Myslím, že panu Havlovi jste neublížila, píšete o něm s láskou. Kdo si knihu přečetl, ví o čem mluvím. Tajná kniha je hezky psaná, s profesionalitou a vaším zajímavým stylem. Je jedna z těch, ke které bych se v budoucnu vrátila, i kdyby se jednalo o jiného muže než Největšího Čecha.
    První díl TV seriálu mně zaujal. Vzhledem k mému věku je mi téma blízké.
    Přeji hodně štěstí v životě
  • Dobrý den, paní Obermannová,
    kniha se mi moc líbila. Je mi jedno, jaká je pravda, pobavila mě a to je důvod, proč beletrii čtu. Došla jsem díky ní pouze k názoru, že Největší Čech byl pouze Obyčejný člověk.
    • Musím se přidat k tomuto názoru. Píšete skvěle. Vážím si Vás a Vaší práce. Knihu jsme si postupně předávaly s přítelkyněmi a kolegyněmi, a všechny jsme se shodly na jedné a té samé věci: VĚŘÍME VÁM!!!!!!!!
      • Naprosto souhlasím. Jak říkáte v rozhovorech - na nevěru musejí být dva .. a Vy jste nebyla ta, která by měla doma partnera. Opravdu je morálka v Čechách naprosto zvrácená. A co se týče pana Havla, kdo chce o něm poznat pravdu, ten si ji zjistí, zdrojů je poměrně hodně - naprosto mluví za vše jak zareagoval, když zjistil, že jste o vašem vztahu vydala knihu a jak se k vašemu vztahu postavil *16* .. Jen mě vážně udivuje, kolik lidí té jeho masce humanisty, bojovníka za pravdu a lásku, slepě věří .. Snad jsou za tím vyšší cíle (viz. např. zviditelnění se u přejmenování letiště Ruzyně) nebo jen prostá naivita .. držím Vám palce, s českou povahou čtenářů to budete mít ještě hodně těžké :(
  • Paní Obermannová. Jediné asi, co nás spojuje je docela hezké jméno Irena. Jinak jsem se celý život toužila také psát, jít do hloubky, aby se tam každý našel atd. atd. Bohužel nedokázala jsem, Vy ano. Dnes po shlédnutí prvního dílu seriálu Život je pes Vám chci napsat, že si mi Váš námět moc líbil. Jako matku Vás určitě potěší, že máte vskutku talentovanou dceru. Toť vše. Hezký rok 2013 !
  • Tajna kniha je vyborna a Panoptikum jeste lepsi.Preji hodne stesti a sil do dalsi prace.Mejte se moc hezky :-)
  • kniha je moc pěkná a žije si už vlastním životem, ukázala nám o naší společnosti víc, než se zdá. O lidech kolem hlavního mužského hrdiny i o těch soudících, co si nevidí na špičku nosu a hledají skandál tam, kde není. Přeji paní Obermannové v novém roce štěstí a chytrý čtenáře *3* ... a těším se na další knižky.
  • Je moc dobře,že tahle kniha vyšla...nemohla jste si to vymyslet... Největší Čech je mužský,se svými dobrými i špatnými vlastnostmi, kterému jste zpříjemnila poslední rok života...tihle pánové ale nemají rádi problémy, takže když to prasklo, distancoval se...takových po světě běhá spousta a my jim to promíjíme....já Vám moc fandím, přeji Vám upřímnou soustrast a věřím, že tu špínu, co na Vás plivou převážně pánové a moralisté, v klidu ustojíte *14*
  • Pani Obermannova. Vasa kniha je nadherna. Zhlta sa za jeden den. A ti ktori tu na Vas spinia nic nepochopili ked veria ze ste na Havla vytiahla spinu.Ta kniha nie je o ziadnej spine!No ale by ste museli vidiet dalej ako za vas nos aby ste to pochopili.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit