Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE BOŽÍ

    JÁ HO SNAD MILUJU ON MÁ TAK KRÁSNÍ OBLYČEJ A NEJEN OBLYČEJ ALE MÁ I KRÁSNOU DUŠI ALE I POSTAVU JE TAK KRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁSSSSSSSSSSSSS SNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJ JJJJJJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* JE PROSTĚ BOMBOVEJJJJJ - BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍ
  • davidek

    David je hrozne hezkej primo bozkej chlap a ty co nesouhlasej sou uplne blbej!!!Sice neni nejmladsi ale je nej nej nej nej nejhezci herec v celem celickem vesmiru!!!!!! MILUJI TĚ *14* *14* *4* *14* *14* *14* *4* ANDILKU
  • llleeennniiissseeekkk

    :)

    Vše nejky LÁSÍÍÍ *14* *14* JSI ÚŽA *14*
  • kristen11

    Autogramm

    A David byl první upír kteryho jsem kdy videla...proste je nejlepší mam i autogram je uzasnej =D sice bez venovani ale je best miluju ho ae nechapu posledni zaverecnej dil Angela..jak to skončí všechno ?? humm?? *1*
    http://belli-kristen-blog.cz
  • angel.and.connor

    užasnej

    Ježiši holky on je tak užasnej..hned jak sem viděla první díl angela už sem na to musela koukat furt..a musim vám říct že je to 100x lepší v anglině asi jako všechno no...ale jako angel je uplne totalne k sezrani..božinku....prostě best!!! *14* *14* *14*
    • llleeennniiissseeekkk

      Re: užasnej

      jjj v anglině je to lepší ten jeho hlas a to všechno...ale nej byla pátá řada,kdy tam byl i Spike(James Marsters)
      • angel.and.connor

        Re: Re: užasnej

        přesněěě......spike byl užasnej..ale mě se víc líbil v 1 a 2 seriii kde je uplně nadhernej..je tam nejmladši.....a je tam božííí... *14* *14* má užasny břícho!!!!! *14* ...on je celej užasnej žeruuu ho! *14* *14*
        • angel.and.connor

          Re: Re: Re: užasnej

          tim myslim Angela ne Spika ale ten by v tom jednom díle taky uuužasnej!!! *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: užasnej

            Oba sou úžasní.. :) ten seriál prostě žerůů.. líběj se mi tam skoro všichni.. Angel, Spike, Wesley, Gun... a taky Connor! Furt musim čumět na jejich fotky.. :D *14* *15* *4*
            • angel.and.connor

              Re: Re: Re: Re: Re: užasnej

              přesněěěě......V Angelovi je vážně skvělí obsazení všech rolí....všichni sou tam nadherny a užasny..teda kromě Guna toho moc nemuusim ale jinak best seriáál!! *14*
  • 5andilku

    Je krasny je proste buch *4*
  • angel.and.connor

    Sqělej

    On je upa nejlepčí ze včech....je suprovej herec...a celkově je uplně náádhernej prostě DOKONALEJ!! *14* *14* *14*
    • Re: Sqělej

      no jo no...on je první upír, do kterýho sem se zbláznila..a pak byli další a další... *15* *15* *15* *15* *15*
  • angel.up

    buffi enžl laska vitězi

    mam moc rad buffi enžl jeto moc nad herna laska ajlafju laska vitězi ajlafju laska vitězi laska vitězi *4* *4*
  • karoll003

    angelus

    ach a ängel je tak krasny ja bych chtela byt v tom serialy a byt jeho hoka a potom a by me kousl *14*
  • Davidek

    Podle mne je David upe ten nnnnnnnnneeeeeejjjjjjj herec a muž na svete
    1.Je božkej <3
    2.Je hezkej *14*
    3.Milej *14*
    4.Vtipnej *4*
    5.Je uplne NNEEJJ!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit