Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zabkamonika

    Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k narozeninám :o****
  • angel.up

    ajlfju buffi enžl

    IBAFFI SCELEO SRCE Angel:,,Miluju tě, zkoušel jsem to zastavit, ale nejde to." Buffy:,,Já taky a nepomáhá to."Angel:, *4* *4*
  • angel.and.connor

    pardon

    docela hodně opožděně taky přeju všecko nejlepčejší!! *1* *1* páč on je nejlepší z nejlepších!! *1* *14* *14* *14*
  • angel.and.connor

    oooo

    ach bože to jeho břícho!! *14* *14* k sežrání já bych ho celýho..... *1* *14* *14*
    • Re: oooo

      To neni nic novyho :D...ty bys taky sezrala vsechny :D..ja uz ani nevim koho mas nejradsi :D...ja uz vim!!! MĚ *14*
  • Bydliště

    Ahoj lidičky...netuší někdo z vás kde tenhle fešák bydlí?...chtěla bych se totiž podívat na google earth *4*
    • napiš na google david boreanaz house a ono ti to najde :-D
  • David

    David je fascinující. Talentovaný. Jeho oči jsou úžasné. Sice se píše, že je závislý na sexu stejně jako Tiger, no a? Aspoň není zvrhlík jako ten Jesse James, kterýho bych se nedotkla ani za diamantovej prsten.
    Je škoda, že David nestává víc rolí ale jako Booth je super *4*
  • Plakát

    Pro fanoušky Davida Boreanazy....v časopisu Popcorn je plakát který vyobrazuje Davida a Emily znázorňující Sběratelé Kostí...Vydání 11/10.. *14* *14* *14*
    • lenka.r

      Re: Plakát

      no to je super *3* hned zýtra si pro něj jdu *3* *14*
  • Chyba

    Taklže je v tomto životopise jedna chyba....David má slovenské ,nie čeké predky......tekže...len to som chcela a je to aj vo wikipedii a vlastne to aj sám povedal v tomto videu http://www.youtube.com/watch?v=yUVj hweO6YU a je to niekde v pasáži 6:32 tak si to pozrite sám to povie....tak len to som chcela:-DD *1*
    • lenka.r

      Re: Chyba

      SUHLASÍM MÁŠ NAPROSTO PRAVDU *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit