Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOW!!!

    David je upe nejjjjjjjjjlepšííííííí na světe ze všech nejrači bych ho upe zmačkala protože vypadá jako štěně ! je NNNNNNNNEEEEEEEJJJJJJLLLLLLEEEEPPPP PŠŠŠŠÍÍÍÍÍÍÍ prostě to ani nejde vyjádřit *14* *14* *4*
    • Re: WOW!!!

      vypada sice jako stene ale ja bych ho nebrala *13*
  • Love

    Nejlepší na světě *4* já ho prostě žeru je roztomilej a skvělej jak v Angelovi, Buffy tak hlavně i ve Sběratelích kostí jako SEXY Boothíček *14* *14*
    • Re: Love

      souhlasím je upe božský *14*
  • *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • janeinka

    Boothek

    Je to proste sexy chlapek co umi skvěle hrát *14* sem z nej na vetvi *15*
  • Angel

    Je prostě DÉMONICKEJ!!!!! a k sežrání, jinak se to nedá říct!!!! *4*
  • angel.and.connor

    sexy

    on je plostě upa nejvíc sexy, já ho uplně totálně zbožňuju, nejkrásnější je jako Angel plostě užasnej nejvíc......jako nehezčí je když brečí... *1* ...ne on je plostě celkově super sexy ...ale vubec se nehodi k SMG ......fuj nemam jí ráda... *14* *14* *14* *14*
  • David / Angel

    David je opravdu moc charismatický muž. A zaujal mě i svým hereckým šarmem. Umí zahrád hodného a hrdinného Angela,bez soucitu zlého Angeluse i humorem nabitého Seelyho Bootha. Opravdu ho obdivuji a doufám že serial Sběratelé kostí se delších řad ještě dočká. A že to konečně s "Kůstkou" dají dohromady, protože tvoří skvělý pár. *4* *4*
    • lenulka11

      Re: David / Angel

      Naprosto souhlasim!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4*
  • angel.up

    ajlafju buffienžl

    ajlafju Viděl ji sedět na schodech u její školy. Byla krásná, mladá a plná života. Nová přemožitelka. Zamiloval se do ní. Ano, upír se zamiloval do přemožitelky. A jelikož se začali setkávat, láska rostla a nejen u něj. Při prvním polibku zjistila, kdo je ten krásný, tajemný muž, co si říká Angel.... upír. Jenže láska je větší než jakákoliv překážka na světě.♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥
  • Och,namám slov...jak může být někdo tak krásný *7* *14* *14* *14*
  • krásnej

    nejlepší film opravdu je můj idol. jeho agentura znám všechny:fred-ilirie,spike,angel,gu n,vesly *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit