Přejít na výpis diskuzí

David Boreanaz

OSOBNOST 31.12.2006 
276 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • david

    Celé jméno je David Patrik Boreanaz, tak to tam někdo dopište.
    Jinak je to ten nejnádhernější chlap, má pronikavý a hypnotizující pohled jako pravý upír a když hraje ve Sběratelech tak je tam taky dost přesvěčivý.
  • Angel/David

    No... prostě... na NĚJ neexistujou slova... je úžasnej, skvělej, hezkej, charizmatickej... nebudu se tu trapně rozplívat, ale s NÍM... by mi to za hřích stálo... *4* *5* *8* *16* *14* *14* *5*
  • fransie

    angeel

    JJA ho milujjuu je faaaakt bozi!! vubec bych nerekla ze mu je tolik ja tek krasnej!!! *14*
  • hanula14

    Happy Birsday

    Všechno nej nej k narozkám! *3*
    • hanula14

      Re: Happy Birthday

      hned v titulku chybička je to HAPPY BIRTHDAY!!
  • Božský Angel

    Je to ten nejkrásnější chlap pod Sluncem!Jeho oči,rty a smyslnej pohled.To vše mě očarovalo! *14* Doufám,že takových fanynek je víc! *4* Holky pište do časáku,ať se o slaďouškovi dozvíme víc! *4* Já ho miluju!!!!!!!! *14*
    • Re: Božský Angel

      Tak to si pis ze takových faninek je víc např já,on je vážně sseexxyyyyy. Mám stahnutých strasně mocinko obrázků a porát na něj myslííííííím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* nemůzu si pomoct. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Ashlee

    Je sexy.V seriálu Buffy,přemožitelka upírů mu to sluší.Viděl někdo z vás film Valentine S ním to je hezký horor.Napište *8* *8* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: Ashlee

      ahojky já ho mám taky ráda tak mi kdižtak napiš na mejl .k.u.s.t.k.a@seznam.cz *4* pa
    • Re: Davidek:)

      jj nemám slov naprostej bůh!!!! *14* *14* *14*
  • tynuse.strkova

    vse nej

    vechno nej k narozeninam moc te miluju *14* zustan tak uzasnej nadALE TVOJE CTITELKA *4*
  • Davidek

    V hotelu v Las Vegas mi na chodbe pozvracel triko, mam ho doma porad schovane v igelitove tasce (zapacha to), nechci ho vyprat, jsou to prece zvratky od slavne osobnosti. *4* *14*
    • Re: Davidek

      a tohle ti nekdo veri????
  • katka.h.

    Vše nejlepší !!

    Vše nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj k narozeninám Davide !!!
    • africa

      Re: Vše nejlepší !!

      NO JO,VŠECKO NEJ! *1*
  • Baby takto vyzerá chlap! *4* nie tie trápne kópie čo sú dnes *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit