Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..co neudelas pro slavu..

    beyonce je uplne nejnej zpevacka! ale nechapu proc si ten vek vymyslela! *7* stejne kdyz si vymyslela ze ji je 25 tak za par let ji bude stejne 30, 31 atd..a to uz asi nezmeni! jinak jeji pisnicky mam moocinko rada! *4* a jay-z je tady vpohode.. *14* ..ups.. souhlasite? *1* *1* *1* a kdybych byla kluk tak bych chtela byt jen jeji kluk! ale.. holky ji muzou jen zavidet! *3*
  • vek

    no jo no...se nam narodila o 7 let driv nez sama tvrdi..
    4.zari 1974...
  • Beyoncé

    Bee je nejlepsi!!!!! *3*
  • cool

    *3* *3* *3* je to ta nejlepší zpěvačka na světě *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Cool

    Beyoncé je strašne super! mám doma všetky jej cédečka, aj destyni¨s Child!!!! *14* *14* *14*
  • najjjkrajsia Beyonce

    bose..Beyonce je taka nadherna..je najkrajsia zena sveta..v zivote som nevidela krajsiu osobu ako je ona ani nazivo a ani v telke..aj jej frajerik je zlaty....boh ju obdaroval velkym talentom ako je tanec a spev ale este via jej krasou.....Beyonce si naj naj naj.. *14*
  • STEJNÉ

    Podívejte na http://dirty-man.blog.cz/0610/beyonce-knowles-zivo topis *1* *1*
  • nevíte?

    Ahojky, nevíte náhodou někdo, co Bey vystudovala za školu nebo tak? Fakt bych byla moc ráda za odpovědi. Bey 4Ever! pa
  • Pravda

    Jsem moc ráda, že tady má někdo tak inteligentí názor jako ty(a ne jako Zdenka a pink*13*) a neřeší věci, které se jenom nafukují pro veřejnost, aby se v bulváru mělo o čem psát..Tak díky... Live in a peace *1* *15*
  • nemáte tušení kdo to je.
  • nelubim ju a chcem mat take krstne meno ake je uvedené v predchozim prispevku,a je trošku tlustá,ale ne moc jenom asi o 20 kilo *14*
  • *14* *8* *14* *4*
  • Čestos Beyoncé Knowles

    Ahojky Beyoncé Knowles Jsi strášně pěkná ?a jsi moje nejooblíbenější zpěvačka?ty a Ciara a Rihanna a Pussycat dolls a Amerie a Ashanti a Jennifer Lopez jste nejpěknější z černošek ???? *3*
  • beyonce

    ahojky beyonce je moc super a je krasna!umi nadherne tancit a skvele se pohybuje *1* obdivuju jeji plne krivky *1* a i to ze se za to nestydi *3*
  • Jestli opravdu nosí kožichy, je to tichá podpora zabíjení zvířátek, a ještě k tomu i ohrožených. Je to fakt hnus. Já ji nijak neubírám, že je hezká a fajn zpívá a tak, ale kožichy nenosit. Nechápu to, vždyť jsou i umělé a vypadají jako pravé, je to zhýralost.
  • *4* je nej nej nej ...... i love!!!!! *5*
  • Má ty drahý kožichy nosit ona nebo někdo jiný!! *8* ?když si ho nekoupí ona tak někdo jiný a ty zvířata stejnak zabijou,tak co!jo a zpěvačka je dobrá a hezká!
  • Pro Zdenku a PINK.Girl

    Beyoncé je zkrátka všechno to, co Zdenka a PINK.Girl kdy sotva budou. A pokud nosí kožichy, není jediná, je jen jednou z těch, která je vidět a tudíž je vidět i to vše, co nosí na sobě. Sám tohle nepovažuji za správné, ale vím, že s tím nic nenadělám. Stejně tak vy, slečny. Život těm zvířatům stejně nevrátíte. Dokud budete vy (i já) tak bezvýznamné, nezmůžete zhola nic. Jen nadávat. Ostatně v tom jste dobré.
  • Jsi nejlepší mam tě jako prezentaci papa hodně uspechu.... *3*
  • Beyoncé

    Nevím, proč tady nadávají lidé (zvláště ženského pohlaví) na někoho, koho ve skutečnosti absolutně neznají a dělají to ještě pomocí maskovaných sprostých slov.. Přijde mi to ubohé.. Pokud se jim tato zpěvačka nelíbí, nevím, proč vůbec na její stránku lezou!!!!! Mně se taky spoustu lidí nelíbí, tak na ně kašlu a nekazím si jimi náladu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit