Přejít na výpis diskuzí

Beyoncé

OSOBNOST 31.12.2006 
351 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beyonce

    Beyonce uwielbiam CIE! Super super spiewasz kawalek Check on it wyszedl Ci wspaniale! *14* *3* *3* *15* *4* *14*
  • Zdenka

    Chudák Zdenka *9* Má to holka těžké s tou nenávistí a záští.. To já kdybych se takhle měla stresovat kvůli každému, kdo mi úplně nesedne, tak se asi nervově zhroutím.. *9*
  • Sudičky byly k Beyoncé obzvláště štědré! Je krásná, půvabná, talentovaná a kreativní. Má vše, co si jen může přát. Snad je i šťastná, protože jsou věci, které vám peníze a ani sláva nikdy nedají. Má silný, krásný a snadno rozpoznatelný hlas, který propůjčuje chytlavým, líbivým a smyslným písním.
  • Obrázky

    Mám něco o Beyoncé a ráda bych to vyměnila za Liv Tyler,Keiru Knightley,Kirsten Dunst,Kate Beckinsale,Cate Blanchett,Natalii Portman,Jen Aniston nebo Mirandu Otto(Eowyn).Tak pokud máte chut. *3*
  • Beyonce

    Je to nejleoší spěvačka na světě!!!!!!
  • beyonce-knowles

    ja nevím jak vi ale beyonce je muj idol mam ji moc rada.ana je jedinečná takhle to řeknu má všechno co chce mít dnešní holka.je nádlerná a to nemluvím o jejim zpěvu je prostě nejlepší já ji miluju. chtěla bych bít jako ana. jen se na ní podívejte jak je nádherná zatím pá.
  • Beyonce?to je prece jasni

    Beyonce je fakt moc pekna holka je to muj vzor jak ve zpevu i ve stylu jakz ma je fakt nejlepsi!!!!!!NO NE!
  • Beyoncé

    Sice na ni zarlim, protoze se libi memu priteli, ale musim uznat, ze je to fakt kocka, je moc pekna, ale take zalezi na jake fotce!!! Moc pekna zena, na to ze je cernoska...
  • bee je nej

    vy kteří říkáte o bee že je tlama je debil, bee je ta nejlepší černošská zpěvačka.bee jsi néééééééééj. souhlasite se mnou?
  • black heart - white skin

    Všem těm, co se vyjadřují o jakýchkoli černoškých hvězdách špatně: nesuďte ty, o kterých nic nevíte, neznáte je osobně, nevíte jací jsou doopravdy. Co se týče barvy pleti - o tom se snad bavit nebudu! Jsou to lidi jako všichni ostatní, tak běžte do háje s kastováním podle barev! A special o Beyoncé: je jen jedna na světě a co dělá, dělá vynikajícně o tom není pochyb! Jako žena je jedičná krásou a talentem od Boha. Tak nezáviďte! Každý jsme jedineční něčím jiným, ale ne každého proto pronásledují na každém kroku s fotoaparátem v ruce. Važte si svého soukromí! Můžete si dělat, co chcete. Ji na každém kroku hlídájí tisíce očí a čekají na sebemenší chybičku,na možnost pomluvy. Nechte ji žít a starejte se o své problémy. Závist není na místě. confession endin' Love. B
  • Pre Lenicku

    Ja som z tvojich riadkov precitala iba cistu ZAVIST! Proste jej zavidis, ze ma skvele pesnicky, je dost pekna, ma super postavu, je bohata a slavna. A ty? Tak to ani nepisem! Tak si odpust tie tvoje trapne odkazy!
  • Pro Leničku

    Já si myslím že bys byla taky nafou kaná kdyby jsi patřila mezi 10 nejvíce sexy zpěvaček na světě a vydělávala miliony deně, měla ty největší vily a nejluxusnější auta.To by byl asi nafoukanej každej!!!!!!!!
  • Bezonce je proste super a nieje co riesit!
  • BEYONCE JE NEJLEPSI SPEVACKA JE HEZKA MA PEKNY PISNICKY CERNOSKY JSOU NEJLEPSI A CERNA MUZIKA TO PROSTE PATRI K TO MU
  • Je skvělá a má nádhernej hlas a a písničky nej je Naughti Girl.
  • Citaj

    Ahojte vsetci fans Beyonce. Chcem si pisať s jednnym dievčaťom menom Bobekova. Napis mi na hajekova.h@zoznam.sk
  • Tak milé faninky

    Ahojte. Som zo Slovenska a som veľká faninka Beyoncé. Beyoncé GO GO GO
  • kocka

    Tem co vadi Beyonce at nani nekoukaj. holky muzete ji nadale zavited
  • no len citajte

    Beyonce je ta najlepsia spevacka a kto si mysli opak je mentalne blby. Beyonce go go go. Beyonce is king. Britney do kosa krava jedna
  • hi beyonce

    hi beyonce sjm d.kelly.k i live in halifax i think your grate singer if you have some time sent a txt my email adres is romnic5@hotmail

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit