Přejít na výpis diskuzí

Benedict Cumberbatch

OSOBNOST 19.3.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju Sherlocka Holmse. Vím ale, že Benedict nemusí a vlastně i trochu doufám, že není jako on. Viděla jsem ho i v jiných filmech i když musís uzant, že před tím jsem si ho nevšimla. No a? Každý herec se nějak dostal do povědomí a až pak si ho všimli, stejně jako Benedicta. Je skvělí, krásný a charismatický herec.
  • amoreitalia
    Benedict je vynikající, charizmatický herec s neuvěřitelným hlasem (nemluvím o očích a lícních kostech, které fanynky - Cumberbitches také opěvují)... jsem moc ráda, že je teď kolem něj v UK a i jinde ve světě taková malá mánie. :)) alespoň bude točit více filmů a hlavně Sherlocka. :) Budeme jej moci vidět např ve Star Treku a třetí řada Sherlocka se má začít točit na začátku roku 2013. Je to dlouho, ale Benny i Martin jsou prostě pracovně vytížení. :)
  • Excelentní herec, nevím, kde se tak dlouho schovával.. *14* . každopádně nejlepší Sherlock Holmes v dějinách. Jinak jsem ho ještě v ničem předtím neviděla. Doufám, že ho začnou více obsazovat, protože se na něj moc pěkně kouká *3* . Neví někdo náhodou na jaké adrese bych mohla dostat jeho autogram ? Jinak příští rok jedu studovat do Londýna, tak snad se mi podaří zjistit, kde bydlí...
  • Sherlock

    Upřímně, každý představitel, nebo skoro každý, sherlocka Holmese, at už Richardson, Roxbourgh,atd. je svým způsobem charismatický, protže charismatická je i sama postava - kdo nevěří necht se vrhne na knihu - ale je pravda, že Benedict hraje moc dobře:D
  • Benedict

    Ahoj všem. Benedicta jsem znala jako moderního Sherlocka a možná to, že hraje Frankensteina. Dala jsem si tu práci a našla si ho na fb. Píšeme si a musím říct, že mě překvapilo jak je milý, na to že je Angličan. Určitě je zajímavé si s ním psát....
    • Podívej se na oficiální britský fanouškovský stránky. Najdeš tam, že BC na fb ani tw NENÍ! Takže s někým milým si asi píšeš, ale není to BC....
    • anethia

      Re: Benedict

      Hmmm...jseš si opravdu jistá, že je to on? Na face najdeš tolik ,,pravých hvězd´´.
      • Re: Re: Benedict

        A kdyby to byl na krásno on. (osobně dost pochybuji) - Kdes' vzala domněnku, že Angláni nejsou milý?
  • Ježiši

    vy jste z toho sherlocka vystříkaný.. teď jste si ho všimly co? ale je to jen bbc sherlock, ne Benedict! :DD
    jen se do bbc sherlocka zamilujte, holčičky, já Benedict měla ráda už dřív... cha :DD :P
    • Re: Ježiši

      To je jak v mateřské škole... Já ho znala dřív! Jak píše Anethia, natřelas' nám to...
      kdyby tak on znal tebe, když ty ho tak dlouho, že?
    • anethia

      Re: Ježiši

      A ještě bych dodala ---> Ted´jsi nám to opravdu natřela, holčičko! >:p
    • anethia

      Re: Ježiši

      Je velmi nepravděpodobné, že by Benedict s vámi (tím myslím všechny nejen z tohoto fóra) chodil, randil, bavil se nebo cokoliv jiného. Takže se prosím nechvástejte tím, že ho milujete více než někdo jiný a že jste ho znali již dříve! Bože, kdo to má pořád číst?
  • Ghost

    jinak je opravdu sexy *5*
  • Ghost

    nezapomeňte je to jen filmová postava vy inteligenti *1* *1* *1*
  • Dost

    Neviděla jsem v životě moc lidí, co by byli takhle moc zvláštní. Není ošklivý ani hezoun. On je prostě jinde.Je v sekci charismatických týpků. Co do hereckých výkonů je machr.
    • Re: Dost

      A má skvělé přímení. ^^
    • Re: Dost

      Pravda,jako Sherlock Holmes je naprosto dokonalý,úplně mě ta role dostala.Takové charisma!Miluju inteligentní charismatické,vysoké muže!O kráse to není,tohle je víc.Naštvalo mě,že ten poslední díl skončil,tak jak skončil.Už se těším až natočí další!
  • anethia

    přidáte to pls

    Sherlock bbc *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit