Přejít na výpis diskuzí

Benedict Cumberbatch

OSOBNOST 19.3.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je tak nádhernej chlapik *14* *14* *14* *8* *8* *8*
  • targaryen
    Naprostý souhlas! Je to neuvěřitelné, nevím jak to dělá, ale v klidu mě to teda vůbec nenechává :D
  • Benedict Cumberbatch je ten nejpřitažlivější muž, jakého jsem kdy spatřila a je s podivem, že se té pravdě lidé diví. On sám to odmítá a to ho činí ještě více sexy. Všechny role zvládá a dalo by se říci briliantně. Moc obdivuji jeho herecké umění.
  • Benedict Cumberbatch. Co o něm napsat? Dokonalý herec (Hawking, Sherlock), charismatický, sexy (ano, je to tak), sympatický, nadaný a má skvělý jméno. A ještě něco, je o Brit :))Těším se na jeho další snímky.
  • Není to líbivý krasavec,ale charisma má obrovské. Jako Sherlock - bezva.
  • bounty
    Benedict v TopGearu jako host:www.topgear4fan.cz,je to 20.serie-3.epizoda,čecké titulky a opravdu sranda *14*
  • Happy B-Day Benedict!!! :D
  • Chybí tu, že krásně zpívá(písnička se jmenuje The Angel of Islington´s- je sice krátká,ale...^_^...zpívá krásně čistě) *14* ....A jinak díky Benedictovi jsem SHERLOCKOVÁNA *14*
  • Ještě tu chybí že hrál ve filmu Králova přízeň *4* Nicméně nejvíc mu to sekne v Sherlockovi *14*
  • souhlasim.. neskutečné charisma.. to co z něho vyzařuje se nedá ani popsat.. taky citíte to sexuální napětí?.. já být angličanka..achjo.. natočej další díly? jak? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit