Přejít na výpis diskuzí

Benedict Cumberbatch

OSOBNOST 19.3.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DepecheModeLoverka
    nechápu, proč se v jednom tom článku z magazínu osobnosti píše, že Britské ženy mají divný vkus, jen proto, že zvolili Benedicta za nejvíce sexy muže, mně to přijde naprosto správné *8* *7* *5*
  • Benedict Cumberbatch. Co o něm napsat? Dokonalý herec (Hawking, Sherlock), charismatický, sexy (ano, je to tak), sympatický, nadaný a má skvělý jméno. A ještě něco, je o Brit :))Těším se na jeho další snímky.
  • Benedict Cumberbatch je ten nejpřitažlivější muž, jakého jsem kdy spatřila a je s podivem, že se té pravdě lidé diví. On sám to odmítá a to ho činí ještě více sexy. Všechny role zvládá a dalo by se říci briliantně. Moc obdivuji jeho herecké umění.
  • Má ne skutečný charisma! A je opravdu neuvěřitelně sexy. A ten jeho nádherný hluboký hlas... Pomalu na orgasmus;D
    Se všemi tu souhlasím, že v Scherlockovi je neodolatelný <3 (a nejen v něm;))
  • targaryen
    Naprostý souhlas! Je to neuvěřitelné, nevím jak to dělá, ale v klidu mě to teda vůbec nenechává :D
  • Excelentní herec, nevím, kde se tak dlouho schovával.. *14* . každopádně nejlepší Sherlock Holmes v dějinách. Jinak jsem ho ještě v ničem předtím neviděla. Doufám, že ho začnou více obsazovat, protože se na něj moc pěkně kouká *3* . Neví někdo náhodou na jaké adrese bych mohla dostat jeho autogram ? Jinak příští rok jedu studovat do Londýna, tak snad se mi podaří zjistit, kde bydlí...
  • Miluju Sherlocka Holmse. Vím ale, že Benedict nemusí a vlastně i trochu doufám, že není jako on. Viděla jsem ho i v jiných filmech i když musís uzant, že před tím jsem si ho nevšimla. No a? Každý herec se nějak dostal do povědomí a až pak si ho všimli, stejně jako Benedicta. Je skvělí, krásný a charismatický herec.
  • To je tak nádhernej chlapik *14* *14* *14* *8* *8* *8*
  • Happy birthday Sherlock! *1* *14* *14* *3* *4*
  • Zasnoubil se! Hodně štěstí, Benedicte! A magazín osobnosti o tom nepíše ani ťuk. Hlavně že hned na titulce osobnosti.cz je, že Romeo Beckham natočil novou reklamu, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit