Přejít na výpis diskuzí

Benedict Cumberbatch

OSOBNOST 19.3.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zasnoubil se! Hodně štěstí, Benedicte! A magazín osobnosti o tom nepíše ani ťuk. Hlavně že hned na titulce osobnosti.cz je, že Romeo Beckham natočil novou reklamu, že?
  • nejbožejší! ♥
  • Happy B-Day Benedict *14* Ať ti to pořád tak strašně sluší *3*
  • Happy birthday, Benedict!! :) ;)
  • Má krásný hlas neuvěřitelné charisma obličejem mi připadá zvlášní ale hezky zvlášní a užasně hraje.Je to jeden z mích oblíbených herců mám ho moc ráda *3*
  • kirushka97
    Nechápu, co na něm všichni vidí. mně se vůbec nelíbí :/ Někteří ho mají za ''boha'', proč?? *6* *7*
    • Protože:
      1) je skvělý herec, co se týče rolí všestraný a to se jen tak nevidí
      2) narozdíl od jiných celebrit sláva neovlivnila jeho skvělou povahu
      3) navzdory tomu, že Sherlock je jeho známá a oblíbená role, dokáže uchvátit i ostatními hereckými výkony, jiní herci, kteří hrají takto výrazné role, které si získají miliony fanoušků s tím pak mají problém
      4) má šarm, charisma, úžasný hlas (a je sexy!!!!!!!!!)
      5) protože SHERLOCK!!!!!!!!!
      Tak jsem shrnula ty hlavní důvody, našlo by se toho víc.
    • Protože je to neuvěřitelně krásný muž? Protože se chová jako správný chlap, ne jako nějaký č....no nic :D Jako.. Mi se zpočátku také nezdál nějak extra, ale potom jsem s ním viděla pár filmů a můj názor se změnil. Opravdu. Zkus třeba BBC Sherlocka, je skvělý! :)
    • Zkoukni celý 3 série Sherlocka a budeš chápat ;)
      • DepecheModeLoverka
        Re: -K
        Asi tak no *14* *4* *5* *2* *15* *1*
  • DepecheModeLoverka
    nechápu, proč se v jednom tom článku z magazínu osobnosti píše, že Britské ženy mají divný vkus, jen proto, že zvolili Benedicta za nejvíce sexy muže, mně to přijde naprosto správné *8* *7* *5*
  • Myslím si, že Ben je ten nejvíc sexy chlapík, kterého jsem kdy viděla. Stojím si za svým a ano, stojí mi to za to. Má neuvěřitelné charisma a navíc tak nádherný hlas, že sluch přechází a já při poslechu jeho řeči, vypínám všechny reakce na okolní podněty. Umírám tohou pom tom, se s ním setkat a jestli se mi to jednou povede, budu opravdu šťastná. *3* *4* *4*
  • DepecheModeLoverka
    Tak a zas já se svým moudrem nemoudrem. Teď opravdu nevím co napsat jsem fascinována komentáři i hercem no není co dodat je to tu mega a mám ráda všechny co mají podobné nebo stejné názory.Tak ahojky papa a mějte se fanfárově nebo tak nějak. *5*
  • Má ne skutečný charisma! A je opravdu neuvěřitelně sexy. A ten jeho nádherný hluboký hlas... Pomalu na orgasmus;D
    Se všemi tu souhlasím, že v Scherlockovi je neodolatelný <3 (a nejen v něm;))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit