Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday!

    Vše nejlepší lásko mých dětských let...jsi krásná bytost....
  • Jupí

    On tu bude!!! A myslim přibližně 27.října!!!! (s Guns)
    *15* *15* *15*
  • Ahojte všeci, jde tu někdo na koncenrt do Piešťan na Slovensko 13.7.2012 já jdu, ale chtěla jsem se vás zeptat jestli si někdo už objednal lístky, protože já jo a už je to přes týden a ony ty lístky mi ještě nepřišli, tak nevím jestli ticketportal.sk nemá ještě ty vstupenky nebo co sa jako děje. Tak kdyby se někdo ozval, že mu třeba taky ještě nepřišli tak bych byla klidnější... tak ahoj lili *3*
  • annita.27

    Axl

    Axl byl , je a bude nejlepším zpěvákem v mém srdci , totálně ho miluju , vím o něm (skoro) všechno , je to moje láska , je prostě nejlepší , koukněte se na jeho obrázky a fotky , je dokonalost sama , i teď vipadá uplně k sežrání :-* ♥ Já miluju prostě jaký je !!!
  • Rock

    V březnu 2008 zřejmě vyjde v Rock a Popu cca pětistránkový článek o Guns´N Roses, tj. i o Axlovi. Kdo si tipne, že bude zase pomluven, ale to by asi, ani jinak nešlo,protože Axl je jedinečnej! *16*
  • axl

    To se to krásně čte, když Axla nazvali nejlepším frontmanem co kdy byl, to já bych ho samosebou taky zvolila. a co říct četla sem si vaše vzkazy a jeden je fakt dobrý o těch pěti stránkách v Pop Rocku - mezi náma mám ho doma *1* *14* no nic já jdu papap a Axl je prostě geniální zpěvák a skladatel !!!
  • a čo ja wim :D

    waaa ludee newjete ci bude axlinko nede na slowesku abo bar de tu okolo som ochotna spat aj wenku a nic cely den nepapat ak tam budem :D:D plosiim odiste :D *3* *3*
    • lindusa

      Re: a čo ja wim :D

      aj ja :D:D
      *15*
      • Re: Re: a čo ja wim :D

        ano lude my obidve :D inac linda to ako si dowoluješ mojho axla zneuziwat ?? :D:D
        • Re: Re: Re: a čo ja wim :D

          axlika iba ja mošem zneuziwat *3* *3* *3*
  • a čo ja wiim :D:D

    bošeee moj prečo je tak dalako jaaj boše keby bol bliššie ja by som ho stych depiek vyliečila :D:D:D waa on ma taky pekny zadok kapem s toho čo som čil napisala :D:D no newadoo pre lasku sa trpii :D:D *3* *3* *3* *3* inač cela som sa ist kupat no ale uš idem bo budem jak wješ do linda ?? :D:D *13* *13* hii a to by sme necelii :D *14* tipujem še nido cil newi o com ale tak newa na to si u mna treba zwyknut
    *15* *3* *5*
  • nirvanak

    OMG

    *9*
  • Môj názor

    Bože, ako si tu čítam tie vaše príspevky no děs, hlavne to vyjadrovanie.
    No nič ale ja vám to proste poviem takto.
    Uznávam toho vašeho feťáckého Axla Rosa, nech si je on sfetovaný ako chce je to Pán Spevák, to nezmeníte, a ešte k tomu určite aj dobrý človek. A proste ak sa vám nepáči ani on a ani "Gunzíci", tak choďte niekam neviem kam, ale proste vypadnite a prestaňte ich tu stále kritizovať. Veď neviem ako by sa vám páčilo, keby som ja začala nadávať na vašu obľúbenú hviezdu.
    Finíto - complíto.
    A kto má nejaký osobný rpoblém tak nech mi napíše na e-mail, a nie tady.
    • Re: Môj názor

      AXL NENÍ FEŤÁK...to byli Slash, Steven Adler, Duff McKagan, ale Axl nikdy nebyl na drogách závislý. V hlavě to měl vždycky srovnaný a věděl, jak drogy škodí. Víc měl psychický problémy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit