Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • annita.27

    Axl

    Axl má ted nějakou manželku či přítelkyni ?A nevíte někdo kolik má dětí pokud nějaký má teda já myslím vlastní děti.....
    • Re: Axl

      Bohužel osud mu nepřál, aby měl rodinu *9* Ženatý byl jenom jednou, a to velmi krátce s Erin Everly. Čekala s ním dítě, ale potratila. Axla to tehdy hodně zasáhlo, vždycky si přál mít děti. Před nedávnem snad nějaká jeho ex-milenka přiznala, že taky s ním čekala dítě, ale i ona potratila. Přítelkyně mívá, ale nic stálýho např.Sasha Volkova nebo Diane O´Connor. Momentálně oficiální přítelkyni nemá. Přála bych mu, aby si nějakou konečně našel a usadil se.
      • Re: Re: Axl

        Je zvláštní, že zrovna tenhle chlap asi jednou umře sám. Je mi to fakt dost líto. *9* Vypadá teď tak nějak vyrovnaně, v kondici, jakoby našel sám sebe. Tak ještě najít ženskou, která by k němu padla. Ani na ty děti přece jen není ještě pozdě :-)
        • Re: Re: Re: Axl

          dobře jsem se zamotala, takže opravuju, aby to znělo česky...i když ona zase není o tolik starší, myslím, že je mezi nimi šestiletý rozdíl :)
        • Re: Re: Re: Axl

          No právě, to si myslím taky...někdy si myslím, že tou nejvěrnější ženskou v jeho životě je mu Beta Lebais, jeho asistentka a velká kamarádka už 20 let...ale tam je to vztah něco jako matka-syn, i když ona je ona není zase o tolik starší. Všem dnům není konec a já věřím, že na tomhle světě nějakého potomka zanechá :-)
    • Re: Axl

      Ahoj.Axl jiste má přítelkini ale deti né.
      Taky žije sám.
  • škola

    Nevíte někdo jestli Axl studoval nějakou střední školu?A jestli ji dokončil?
    • Re: škola

      Studoval a nedokončil *3* Ze školy odešel a vzdělával se sám v knihovně. Jako student patřil k nejlepším, v tomhle ohledu neměl problémy.
  • Axl

    Všechno nejlepší Axl :) Miluju te! *14*
  • axl

    všechno nej k naozkám!!bože,axl byl zamlada tak sexy chlap!!a skvěle zpíval a zpívaá...bylo by fajn,kdyby se nák dohodli a dali guns zas dohromady.... *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *14*
  • mika.rose

    Happy Bday!

    HAPPY BDAY, AXL! You are the best, and will always be. :-)
  • narozky

    všechno nej !!!!! at si pořád stejně dobrej zpěvák jako do tedka *15*
  • vše nej

    Všechno nejlepšííííí Axle láááásko mááááááá *14* *14* *14* *14*
  • rosemaniak

    Dodatečné přání

    Všechno nejlepší Axl, k tvým 49. narozeninám, ať ti to pořád tak krásně zpívá :)
  • :F

    Axl je Nekrásnější :**!! *14* Chtěla bych aby někdo takowej bydlel v KH *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit