Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!HAPPY BIRHTDAY!!!

    Happy birhtday Axl. U have really nice voice.Way to go. I love Guns ´n´ roses. Come on guys, u got it! *14*
  • Best frontman

    Pro mě taky jednoznačně nejlepší frontman,zpěvák ,který má styl a ty jeho tanečky.. *3* .Gunsni jsou jedina kapela,od které neznám špatnou,dá se říci že ani průměrnou písničku,všechny jsou skvělé a to si troufnu tvrdit,že znám min. takových 80 procent jejich tvorby.Moje životní láska... *5*
  • Děcka to bylo úúúúžasné páteční koncert v Piestanoch 13. 7. 2012, sice sme na mě moseli čekat přes dvě hodiny, ale vylplatilo sä začali hrát o čtvrt na dvanáct a končili famozním ohňostrojem a písní Paradise city ve 2 hod ráno. Tož to byl můj největší hudební zážitek... fakt doporučuju jít na Guns N´Roses. Axl je super. bay lili *1*
  • axlík

    J8 AXla zboznuju jako chlapa už 14 let, jeho chraplák je super i když je mu už 44 . tak přispívejte ráda si počtu váš názor. babyboom *3*
  • :*

    Je úžasnej,nádherně zpívá a je prostě ohromnej!!! *14* *14* *14*
  • Axl Rose

    Axl Rose *3* moc hezký chlap *14*
  • Můj idol

    Axla obdivuju už spoustu let, od r.1990 a věřím, že novou desku Chinese Democracy nakonec vydá a ještě dlouho o něm uslyším. *14*
    • Re: Můj idol

      Axl je v pohodě, ale proč jste tam dali Duffíka????????
  • 2009

    Nooo....hezky to tady všichni píšete....myslim si, že ty všechny kecy co byly napsány jsou sice moc hezký, některý ho měly zviditelnit, jiný pohřbít - nakonec mi příjde že to výjde nastejno...ale stejnak si myslim že to co se stalo a jak to opravdu bylo ví jen oni dva...Axl a Slash...v tý době se tak žilo a zas neumim si představit že by hráli doteď...to by nebyli legendou....Prostě Axl je pošuk ale skvělej zpěvák a Slash je nejlepší kytarista...s tim nikdo nic nezmůže ať si řiká co chce....a rozčilovat se nad nějakym Pražákem myslim že fakt nemáme zapotřebí ;) *5*
    • Re: 2009

      nic proti ale zda se mi ze ses prazak ty sam...
      jo a Axl vazne nebyl posuk ale byl tak skvelej ze tak i vypadal ale jinak s tebou upo souhlasim *4*
  • Happy

    Happy fuckin birthday Axl *3*
    Miluju těěěěěěěěěě *8* Jsi nejlepší a kam se na tě hrabou všichni ostatní trapní zpěváci jako napříklas Slash *10*
    • Re: Happy

      slash není zpěvák!!!!!!!!!a je každopádně a mnohem lepší než axl
  • Často v diskuzích narážím, kdy fanouškové neustále řeší Axlův vzhled a věří bulváru, že podstoupil botox nebo plastickou operaci. V minulosti tahle tvrzení popřel jeden z jeho nejlepších přátel Sebastian Bach, že Axl nikdy nic takového nepodstoupil a já si to myslím taky.
    Když byl mladý a já ho sledovala v různých rozhovorech, viděla jeho čistou bílou až nadpozemskou pleť s nulovou mimikou, vždy jsem si říkala, že Axl patří k těm šťastným, co nikdy nebude mít vrásky, ale to jsem netušila, že se tenhle fakt obrátí v jeho neprospěch. Moje tchýně v sedmdesáti nemá jedinou vrásku, což je genetická vybavenost. Nevěřte proboha všem bulvárním blábolům, které se o Axlovi píšou!!! Doufám, že Axl udělá jednou pořádný rozhovor a spoustu nesmyslů, lží a polopravd uvede na pravou míru. Axl měl vždycky skvělé rozhovory, ve kterých je neuvěřitelně upřímný.

    Co se týká soukromého života, myslím si, že jeho TOP ženou je už léta Sasha Volková, ačkoli spousta lidí je z jejího on/off vztahu s Axlem zmatená a nedůvěřivá. Mylně ho spojují s Lanou del Rey. Někdo tvrdil nedávno v diskuzi na Mygnrforum, že mluvil s Betou (osobní asistentka a náhradní matka) a ptal se jí, jestli měl Axl přítelkyni. Ona mu odpověděla: "Dobře...on má Sashu" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit