Přejít na výpis diskuzí

Axl Rose

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotky

    Založila jsem jeho profil a dala jsem sem tolik fotek, ale jak tady někdo psal tak tu asi nebyla žádná. To je divný dala jsem jich sem asi 20. Tak to zkusim znovu.
  • Diskuze GnR

    http://sexyaxl.blog.cz to je diskuze na různý témata o Guns n roses Axlovi atd tak přijdte a napiště co si myslíte *5*
  • Axl

    Axl...je pstě boží...:-** *15* *14* ...a hlawně sexy..:-* *14* kéž by takowej kluk Byl v Kutný Hoře:-*!!
    • Re: Axl

      Kluk?Je mu 48.. *1* *4*
  • o bože

    Krystova noho. To je držtička....a takovej hezkej chlap to byl...... *9*
    • Re: o bože

      Ale to charizma!!! *3* Tenhle chlap mě furt dostává *14*
    • Re: o bože

      No jo to byl..No je mi líto že mu je už 48 let *9*
      • Re: Re: o bože

        Axl je pořád sakra sexy chlap. Nebo spíš mám pocit, že teď v tom věku je to teprv pořádnej chlapák. Na letošním koncertě v praze jsem si z něj málem kecla na zadek (kdyby to ovšem v tom davu šlo :-DDD) Miluju ho od svých 12ti let a obávám se, že je to doživotní "postižení" :-))))
  • aliss67

    /,,/

    Všechno nejlepší Axle!! ... hodně alkoholu *1* a sexu taky *3*
  • Viděla jsem skutečné fotografie jeho rodičů na ročenkách na střední škole v Lafayette. Zveřejnil je někdo v jedné sekci na největším fóru o kapele. Axl je podobou celá máma. Překvapením je jeho údajný otec, který vypadal jako třídní šprt a nosil brýle - mazánek, krhounek. Osobně si myslím, že se jedná skutečně o jeho otce, protože znám fotky Amy, sestry z jejího FB. Údajně je i ona dcerou Williama Rose a vím, že asi v době reunionu GNR na svůj FB napsala nenávistný status o svém žijícím "nevlastním otci" (později ho smazala). Původně je brunetka, mladík na fotce je taky brunet a její "rošťácký" úsměv a nos jsou identické.
  • Luky1987
    GNR ujde, dá se to poslouchat
  • stejnak

    jj přesně tak Axl se musí cejtit mladej a podle toho když vidim ty nový koncerty tak se mladě cejtí....:) *4* Axle prostě tě miluju jasně? *5* *3*
  • Nenahraditelný

    Alx je buh je super ,jeho hlas je neco nadherného, a pisnicky i texty proste super :-), je muj velky vzor.
    • Re: Nenahraditelný

      Mas pravdu je skvelej ja ho zboznuju *14*
  • Já pořád poslouchám Guns n Roses jsem na nich úplně závislá,miluju je.Ale ty staré.Vůbec se mi nelíbí co hrajou teď a navíc Axl vypadá s prominutím jak kokot.Vím že nebejt toho že by si udělal ty copánky tak by vypadal jak mnohem líp,tak mnohem mladší kdyby měl normální vlasy,jaké měl když byl mladší a všichni ho žrali.Já ho strašně miluju jako zpěváka ale co se týče osobnosti tak vážně nevím.Asi nebude moc příjemný když už se v kapele vystřídalo tolik členů a za většinu vyhazovů mohl on.Kdybych měla možnost teď jít na jejich koncert tak bych nešla.Mě se líbí Guns n Roses v devadesátých letech,když jsem ješte nebyla na světě:)A když byli v té nejslavnější sestavě jaká kdy mohla být.Jsem z toho velmi smutná že už to není jako dřív. *9* *9* Hold kdybych se narodila dřív.
    • Jsi fanynka a nic o něm nevíš jako o člověkovi. Pokud vím, byl poslední, kdo podepsal vyhazov Stevena Adlera. Pak vyhodil ještě Gilbyho, protože myslím ho nepovažoval za plnohodnotného člena, nebyl přínosem pro kapelu, a to je všechno...ostatní odešli dobrovolně, když je nebavilo čekat, jak se to s GNR vyvine dál. Takový Dizzy zůstal po jeho boku dodnes. Nikdo z ostatních členů ti neřekne, že je Axl vyhodil. Právě že já jsem v 90.letech byla puberťačka, tak jsem dost vnímala, co se kolem kapely děje a byl to především Axl, kdo mě zaujal. Novou sestavu jsem si taky oblíbila, jsou to skvělí muzikanti. Těším se na novou desku v této sestavě. Axl je stále krásný charizmatický chlap *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit