Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I přes nízký věk, v němž uhasl plamen jejího života, dokázala vtisknout svému bytí nesmrtelnost. Proto žije dál v našich srdcích. R.I.P. Aaliyah, you will never be forgotten, we miss you
  • pro Aaliyh

    Aliyah je nezapomenutelný anděl snad každý ji mněl rád.Jedno mně ale mrzí že lidé na ni pomalu zapomínají málo kdy se objeví její klip na Mtv.Doufám že existuje posmrtný život to je totiž jediná šance jak ji ještě vidět.Chybíš nám Aaliyah
  • *****

    oou...můžu si někde na netu stáhnou céda od aaliyah,ví li někdo neco tak se pls ozvěte na majl..thx..
  • Aaliyah byla fakt skvela jeji hudba i jeji fylmy zvlast fylm Kralovna Prokletych ten byl fakt neco moc se mi libi jeji pisne hlavne pisen Try again,Women...Moc me mrzi ze uz nezije byla faktycky skvela zpevacka kdyby se tak stal zazrak a Aaliyah mohla ozit.Byla ten nejskvelejsi andel jakeho sem kdy vydela aspon ze tu po sobe zanechala neco tak krasneho jako je jeji hudba urcite by byla ta nejskvelejsi zpevacka na celem svet
  • Anjel

    Dufam ze ste si vcera vsetci jej fanusikovia,spomenuli.Vcera to boli 4 roky co Aaliyah zomrela.Su to 4 roky ale stale ma to boli.Kazdy rok si nanu takto spomeniem..Keby existoval stroj casu tak by som sa pokusila vsetkemu zabranit!Raz sa tam stretneme Aaliyah...
  • Budem uprimna. Aalyah mala super piesne ale nepatrila som k jej fanusikom. Ale nemala umriet, to teda nie. No co sa stalo sa neodstane.
  • Zapomněli jste se zmínit o filmu Královna prokletých, kde hrála hlavní roli a tento film byl věnován její památce!!!!!
  • byla to super zpevacka
  • Aaliyah byla ta nejlepší. Její zpěv rozdával naději, její úsměv zase víru v něco krásného-v ní. R.I.P Aaliyah
  • Aaliyah

    Aaliyah je navzdy princezna R&B tomu ver.Nech odpociva v pokoji.Rest in peace!!!
  • Bohyně

    proč ona?Zrovna když se jí tak pěkně rozjížděla kariera...škoda
  • Aaliyah

    Ona byla prostě nejlepší! Dodnes nedokážu pochopit proč zrovna ona.Ona byla anděl !
  • Aaliyah je andel,Buh ji seslal na zemi,aby rozdavala svuj andelsky zpev,krasu,lasku,hlavne radost a viru ze neco bozskeho jeste existuje...Jenze Buh to bez ni nemohl vydrzet,tak si ji zase velmi rychle povolal zpet:(((((((( Tomu se pekne veri,snad to je pravda a Aaliyah na nas vsechny ted dohlizi a ceka na nas...no nevim jak vy, ale ja bych za ni sel hned:(
  • tak to chodi

    byla nejlepsi a nejhezci ale zak to je vzdycky umrou ty nevinny!
  • Největší hvězda Rhytmes and Blues
  • T_T

    Ja to nechapu,proc zrovna ona???Vsechno co delala ji slo,kazdy ji miloval,nikomu neublizovala,vsude kde se objevila tak zarila,svym usmevem,krasou,talentem a gigantickym charismatem.RnB prisel o kralovnu,kterou nikdo nenahradi a svet filmu prisel o vychazejici hvezdu... Strasne moc lituji ze sem se sni nesetkal osobne nebo ji aspon nevidel na par kroku,aspon by mi to ted zmirnilo bolest.Asi byla pro tento svet az prilis dokonala... You are my star in my space of minds, you are my oasis in my desert of heart,you are Aaliyah in life and in death.
  • andílek

    byla to nej lepší zpěvačka co znám strašně mně bolí že umřela a pořát tomu nemůžu uveřit nikdo se jí nevirovná byla jedinečná
  • Aaliyah

    Aaliyah byla uzasna,krasna,talentovana a hlavne nevinna,nikomu nic neudelala a musela zemrit zrovna ona,...jeji pisen MORE THAN WOMAN..me nabije energii a pomohla mi kdyz mi nebylo nejlip,...byla uzasna a nezaslouzila se zemrit,...SHE WILL ALWAYS BE IN MY HEART...REST IN PEACE AALIYAH!
  • l.beloch want to chat 'ahoj'
  • AALIYAH

    i think she was superp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit