Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aaliyah

    Nejlepšííííííííííííííííííí!!!!!!!!!! A nikdo mi to nevymluví.Byla dokonalá!!
  • Supr zpěvačka

    Sakra proč tak krásná ženská musela umřít.Taky myslím že se na ni nezapomene.Je to rozhodně skvělá zpěvačka.Dostala mě s písní More than a woman.Fakt super.
  • mno

    Aaliyah zadnou nasledovnici nema, ani mit nebude. Byla sva, jeji hudba mela co do sebe, jak textove, tak hudebne uz od pocatku, mnoho textů si sama napsala, coz u Ashanti nehrozí. Skoda jeji smrti, ale spekuluje se, ze pro ni showbiznis nebyl a ja o tom nepochybuji. Mela dvouletou pauzu a ten svet slavnych ji stresoval a nelibil se ji, ptze byla jina povaha, na tuhle sympatickou holku s krasnym usmevem nikdy v zivote nezapomenu, je to kralovna rnb, ktera si zaslouzi velikou uctu. Rest in peace Aaliyah, you will by always in our hearts......
  • Podle mě to byla jedna z těch zpěvaček na který se nezapomíná, protože byla dobrá jak v MuSic tak ve filmu! Mám její Cd, filmy Romeo must die, Queen of the damned a pořád na ně koukam! NIKDY SE NEOMRZÍ!
  • byla to moje nej...zpevacka proste moc dobra a krasna!!!!!!!!kundice no skoda ze zemrela:-(((((((((
  • Byla urcite skvela ale uchvatila me az ve filmu kralovna prokletych
  • Byla fakt hodne dobrá

    Aaliah byla super, skoda, ze uz tu neni :(
  • Je jí škoda

    Jako její následovnici můžem ale považovat Ashanti...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit