Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Plakát

    mám její tři plakáty jestli je chceš tak se nák domluvíme ozvise co nejdřív sou tady i jiní zájemci čím dřív se ozveš tak budeš mít jistotu že plakáty budou tvoje*3*muj mail je e.palo@seznam.cz
  • Re: .,...........

    No mě zaujala svojí písničkou Rock the boat,která byla nedávno v televizi. Nevěděla jsem,že je mrtvá. Výdyť byla v nejlepších letech a měla takové superní písničky! *9*
  • Plakát

    Ahoj, sháním plakát Aaliyah, pokud by někdo zájem ho prodat, piště na mail exar@volny.cz Díky *3*
  • .,...........

    sice podporuju Ciaru...ale Aalyiah byla proste v nečem jina ...byla to skvelá slečna se skvelým hlasem ..a etě toho mela spousta před sebou .. její kariéra byla v nejlepším a skončí to takhle ..to je fact shit život ...
  • Re: Miláček

    Jo jo, nastesti treba na lide.cz je forum o aaliyah a nebo na aukru se prodavaji jeji CDecka, na ni se opravdu neda zapomenout, byla a je uzasna zpevacka
  • Miláček

    Dnes by měla láska moje, NAZOZENINY !!! I AT máš v nebíčku hodně štěstí ANDÍLKU....
  • Re: pls poradte mi

    mala letecku nehodu
  • pls poradte mi

    Co se jí stalo že umřela?? *4*
  • Re: Aaliyah

    Ja souhlasim a taky mi to prijde nefer proc prave ona?? je to moje laska a zadna ji nenahradi a ciara uz vubec proste nikdo.
  • Aaliyah

    Aaliyah bola a vzdy bude mojou najoblubenejsou spevockou.Velmi mi chyba a neni dna kedy si nepustim aspon jednu jeji pesnicku.Velmi ma boli aki osud ju zastihol.Bol to anjelik ktory na nas teraz pozera zhora.(stale to boli a len tak neprestane..) *4*
  • krasna

    krasna a super hlas.Skoda, ze zemrela. *9*
  • Re: aaliyah

    ja vim najed na seznam a mas to *1* *1*
  • celkem good

    celkem good zpěvačka škoda že umřela mohla mít hodně písniček
  • Aalyiah

    Byla to moje nejoblíbenější zpěvačka,vždy v den toho neštěstí si doma zapálím na vzpomínku svíčku a kokám na Romeo musí zemřít. BYLA TO *4*
  • frideman

    CIara

    CIara je fakt jedinečná zpěvačka. Letos vydává třetí album a brzy i nový singl. Proto jsem o ní nedávno založil jedinou českou stránku, kde najdete ty nejnovější infošky. Když tak mrkněte na www.f24-ciara-princess.wgz.cz . Budu rád, když se mrkněte. Ciara si zaslouží více pozornosti
  • lucinka1997

    Aaliah

    Já Aaliah poslouchala od svých 3 let... když mi byli 4 roky tak jsem slyšela že zemřela a v tu chvíli mi začalo bolet srdce byla to moje oblibenkyne ale co je nejmutnejsi je že jí bylo 22 let byla jeste mlada mela zivot pred sebou. dofám ze je spokojená v nebi *4*
  • Akasha

    Ahoj, včera jsem viděla film Královna prokletých a zaujala mě tam postava královny Akashy. Jaké bylo moje překvapení, když na konce filmu byla poznámka: IN MEMORY OF AALIYAH 1979 - 2001 a zjisitila jsem, že ona "Akasha" je již skutečně mrtvá...je vidět, že neštěstí si skutečně nevybírá, zda je někdo bohatý, chudý, slavný....Je to smutné...a už je to tolik let...
  • KRASAVICE

    AALIYAH BYLA JEDINECNA UZ NA NI NIKDO NEBUDE MIT. JE TO PROSTE ANDILEK. JEJI PISNE JSOU DO TED KRASNE A FILM ROMEO MUSI ZEMRIT JE JEDEN Z NEJLEPSICH FILMU CO EXISTUJE. V MYM SRDCI AALIYAH BUDE ZIT DAL!
  • Re: Andílek

    tak tohle jsi napsala moc krasne aaliyah byla a je moji nej zpevackou a diky za takovy krasny nazor vis jak je hnusni vedet ze uz nikdy nebude mit novou pisen ale stihla toho hodne
  • Re: aaliyah

    To si můžeš stáhnout na nějakých blogách a uložit si to do počítače.Nebo na nějaké stránce MP3 stažení. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit