Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aaliyah

    Aaliyah bola a vzdy bude mojou najoblubenejsou spevockou.Velmi mi chyba a neni dna kedy si nepustim aspon jednu jeji pesnicku.Velmi ma boli aki osud ju zastihol.Bol to anjelik ktory na nas teraz pozera zhora.(stale to boli a len tak neprestane..) *4*
    • Re: Aaliyah

      verim ti že ta to bolí aj já ju lubím lenže čo sa malo stát sa stalo a čo sa má stát sa stane tak už to bohužel je naozaj aj mě chybí každý děn počuvám její písničky *4*
    • Re: Aaliyah

      Ja souhlasim a taky mi to prijde nefer proc prave ona?? je to moje laska a zadna ji nenahradi a ciara uz vubec proste nikdo.
  • jjj.lo

    Aaliyah byla a bude nejlepší

    Jo je pravda, že dost zpěvaček Aaliyah kopírujou ale originál byl jen jeden a navždy bude ona ta jediná nejlepší na světě..... sice nechápu proč buh dopustil aby zemřela, tak brzy a měla tak krutou smrt *9* přitom to byla užasná holka když nebudu počítat jak byla krásná a že měla krásný hlas dělala ruzné dobročiné akce proti rakovině a podobně prostě to byl andílek kterej nemyslel jen sám na sebe!!! I Love Aaliyah navždy!!!
  • A byla také sexy

    Byla, Je a stále bude Princeznou,Královnou celé Black Music... Viva la Aaliyah.. A pozdrav všem co chápou kouzlo a charisma této zpěvačky a né méňě dobré herečky s Pozdravem Lucjan Bugsy *5*
  • KRASAVICE

    AALIYAH BYLA JEDINECNA UZ NA NI NIKDO NEBUDE MIT. JE TO PROSTE ANDILEK. JEJI PISNE JSOU DO TED KRASNE A FILM ROMEO MUSI ZEMRIT JE JEDEN Z NEJLEPSICH FILMU CO EXISTUJE. V MYM SRDCI AALIYAH BUDE ZIT DAL!
  • T_T

    Ja to nechapu,proc zrovna ona???Vsechno co delala ji slo,kazdy ji miloval,nikomu neublizovala,vsude kde se objevila tak zarila,svym usmevem,krasou,talentem a gigantickym charismatem.RnB prisel o kralovnu,kterou nikdo nenahradi a svet filmu prisel o vychazejici hvezdu... Strasne moc lituji ze sem se sni nesetkal osobne nebo ji aspon nevidel na par kroku,aspon by mi to ted zmirnilo bolest.Asi byla pro tento svet az prilis dokonala... You are my star in my space of minds, you are my oasis in my desert of heart,you are Aaliyah in life and in death.
  • aalyiah

    aaliyah je nejlepší! mě+la jsem jí moc ráda. je to smutný *4*
  • R.I.P. for u,our angel....:(:(we miss you....
  • Aaliyah byla fakt skvela jeji hudba i jeji fylmy zvlast fylm Kralovna Prokletych ten byl fakt neco moc se mi libi jeji pisne hlavne pisen Try again,Women...Moc me mrzi ze uz nezije byla faktycky skvela zpevacka kdyby se tak stal zazrak a Aaliyah mohla ozit.Byla ten nejskvelejsi andel jakeho sem kdy vydela aspon ze tu po sobe zanechala neco tak krasneho jako je jeji hudba urcite by byla ta nejskvelejsi zpevacka na celem svet
    • bibi

      napssala jsi to nadherne veru *4* *4*
  • Plakát Aaliyah

    Lidičky, mám jenom takovej dotaz..není tady někdo, kdo by mi moh prodat nějakej větší plakát Aaliyah? nebo nevíte, kde bych ho mohla sehnat? je to vánoční dárek..díky moc
  • Plakát

    Ahoj, sháním plakát Aaliyah, pokud by někdo zájem ho prodat, piště na mail exar@volny.cz Díky *3*
    • Re: Plakát

      mám její tři plakáty jestli je chceš tak se nák domluvíme ozvise co nejdřív sou tady i jiní zájemci čím dřív se ozveš tak budeš mít jistotu že plakáty budou tvoje*3*muj mail je e.palo@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit