Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • heath.4ever

    4.série

    víte kdy začnou vysílat 4.řadu?od čtvrtka 28.8. a víte kdy??no ani se neptejte..v 22:00!!!to prima pokazila...hóóóódně
  • tynush737

    NEJLEPŠEJŠÍ NE SVĚTĚ

    Prostě tohle je ten NEJ seriál na světě lepší neznám .. ale boužel jestě ale nedávájí 5 sérii no .. :-/ to mě fakt sere *9*
  • 5 serie

    Konečně sem se dodívalá na poslední díl 5 série zoufalích manželek *1* a je dokonalá!nemužu se dočkat na 6 série!! *14* Ale to si budu muset ještě dlouho počkat *8* *15* *9*
    • Re: 5 serie

      Mrkni na zoufalemanzelky.com tam sou ke shlédnutí všechny díly s českýma titulkama ;)
    • Re: 5 serie

      ahoj chtěla bych se zapta jestli nevíš kdo hraje Portera v 5 serii.Dík nemúžu to najít *3*
      • Re: Re: 5 serie

        Charles Carver ;)
  • 6,série

    Ahojky, tady to děsně žeru, ale už sem viděla 1.díl z 6. série!!!!dneska odvysílají v Americe 2.díl, takže zítra už to budu muset zase sjet..taky se nemůžu dočkat.Včera jsem si objednala z Ameriky i jejich parfém, tak doufám že bude jedinečný!
    • Re: 6,série

      Super, ale v Americe vysílají už 7 řadu :o)
    • Re: 6,série

      Jo o parfému sjem taky uvažovala :D Koho sis objednala? Já přemejšlela o Gaby hlavně :)
    • Re: 6,série

      Joo taky sem se díval na ten 1 na 2 se kouknu až bude čas *14*
  • luida

    5

    Heji kde můžu na netu zkouknout 5.řadu v češtině?? Neviděla jsem to od začátku.
    • Re: 5

      Zoufalemanzelky.com nebo si stahuj jednotlivé díly na uloz.to
    • Re: 5

      Na sleduj.org *3*
  • porter

    ahoj nevíte kdo v 7 řadě hraje portra?? ty dvojčata jsou vážně úžasní
    • anett96

      Re: porter

      takže portra hraje Max Carver a prestona Charles Carver
    • anett96

      Re: porter

      ahoj no věděla jsem to dyztak to zjistim, já si to taky myslim jsou úúžasňoučký *14*
  • anett96

    ten

    mě se tam strasne líbí ty dvojčata od Lynett oba sou úžasnýý ale líbí se mi asi víc ten co hraje portra ikdyz sou oba stejný jak setam tváříí jee:D *14*
  • denny bolen

    nevite nekdo jak se jmenuje herec v zoufalych manzelkach je to syn Angie Bolenovy Denny Bolen
    potrebuju znat jeho normalni jmeno Dennyho dejte vedet...
    • Re: denny bolen

      jmenuje se Beau Mirchoff *3*
  • nevíte někdo, kde se to natáčí?
  • Luffik123
    je pravda, že v zoufalkách hrála rosa mcgowan podle mě ne ptž hrála jenom v čarodějkách nikdy sem jí totiž v tomto seriálu neviděla a to sem zhlédla uplně všechny díly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit