Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super seriál, který je jak zábavný tak i velice citlivý, ikdyž to tak nevenek kolikrát nevypadá!!! Prožívání osudů a náhod v tomto seriálu je proste vyjimečné a musím vyzdvyhnout scenaristu, která vytvořil perfektní scenář pro tento seriál *2* *14* takže klobouk dolů
  • super serial vubec skvěli ted v telce dávají i 8 řadu ale 7 řadu přestali dávat o 15:30 na love blbci misto toho dávaji čarodějky.Ale ty baby jsou wow seexy,vtipne a životni přiběhy .. *14* *3*
  • nevíte někdo, kde se to natáčí?
  • sajlentis
    Ahpj nevíte náhodou někdo jak se doopravdy jmenují dvojčata Porter a Preston Scavo., myslím těď když už jsou velcí Děkuji
  • Luffik123
    je pravda, že v zoufalkách hrála rosa mcgowan podle mě ne ptž hrála jenom v čarodějkách nikdy sem jí totiž v tomto seriálu neviděla a to sem zhlédla uplně všechny díly
  • Nechce někdo vánoční dáreček limitovanou edici parfémků zoufalých manželek, pošlu foto zájemcům,koupila jsem více vánočních dárků, tak se potřebuju zbaviti rychle normální cena 1400Kč, prodala bych za 700 *15*
  • leamike
    Prosím řekne mi prosím někdo, jak umře/la Edie? Dík
    • sajlentis
      Zabil jí proud
  • -leni-

    ...

    ahojík nevíte jak se menuje ten herec co hrál zahradníka a milence Gabrielle(eva longoria parker)?
    • Re: ...

      ahoj najdeš to na www.zoufalemanzelky.com a mě zajímá nevíte jméno erečky co hraje renné perry??
  • lenniesenka

    Manželky

    Skvělý seriál, miluju ty jejich zápletky. Škoda, že už se tam moc nevyskytuje Andrew, byl vážně k sežrání:-) Ale ten gayský pár mě taky dost baví:D Můžu jen prozradit že v další řadě se máte na co těšit a kdo to nemůže vydržet může si ji stáhnout každé pondělí s českýma titulkama. *14*
  • talinka

    Desperate housewives

    Závislost a zoufalost =D *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit