Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super seriál, který je jak zábavný tak i velice citlivý, ikdyž to tak nevenek kolikrát nevypadá!!! Prožívání osudů a náhod v tomto seriálu je proste vyjimečné a musím vyzdvyhnout scenaristu, která vytvořil perfektní scenář pro tento seriál *2* *14* takže klobouk dolů
  • super serial vubec skvěli ted v telce dávají i 8 řadu ale 7 řadu přestali dávat o 15:30 na love blbci misto toho dávaji čarodějky.Ale ty baby jsou wow seexy,vtipne a životni přiběhy .. *14* *3*
  • nevíte někdo, kde se to natáčí?
  • sajlentis
    Zabil jí proud
  • sajlentis
    Ahpj nevíte náhodou někdo jak se doopravdy jmenují dvojčata Porter a Preston Scavo., myslím těď když už jsou velcí Děkuji
  • Luffik123
    je pravda, že v zoufalkách hrála rosa mcgowan podle mě ne ptž hrála jenom v čarodějkách nikdy sem jí totiž v tomto seriálu neviděla a to sem zhlédla uplně všechny díly
  • Nechce někdo vánoční dáreček limitovanou edici parfémků zoufalých manželek, pošlu foto zájemcům,koupila jsem více vánočních dárků, tak se potřebuju zbaviti rychle normální cena 1400Kč, prodala bych za 700 *15*
  • leamike
    Prosím řekne mi prosím někdo, jak umře/la Edie? Dík
  • Re: ...

    ahoj najdeš to na www.zoufalemanzelky.com a mě zajímá nevíte jméno erečky co hraje renné perry??
  • -leni-

    ...

    ahojík nevíte jak se menuje ten herec co hrál zahradníka a milence Gabrielle(eva longoria parker)?
  • lenniesenka

    Manželky

    Skvělý seriál, miluju ty jejich zápletky. Škoda, že už se tam moc nevyskytuje Andrew, byl vážně k sežrání:-) Ale ten gayský pár mě taky dost baví:D Můžu jen prozradit že v další řadě se máte na co těšit a kdo to nemůže vydržet může si ji stáhnout každé pondělí s českýma titulkama. *14*
  • talinka

    Desperate housewives

    Závislost a zoufalost =D *14*
  • Originální parfémy Zoufalek

    Ahoj všem! Kdo by chtěl originální parfém jedné ze Zoufalek, ozvěte se, podám info a domluvíme se! *3* Nabízím Bree, Susan, Lynette a samozřejmě Gabrielle *3* Můj e-mail: strawberrynka@seznam.cz
  • Re: 6,série

    Super, ale v Americe vysílají už 7 řadu :o)
  • Re: denny bolen

    jmenuje se Beau Mirchoff *3*
  • denny bolen

    nevite nekdo jak se jmenuje herec v zoufalych manzelkach je to syn Angie Bolenovy Denny Bolen
    potrebuju znat jeho normalni jmeno Dennyho dejte vedet...
  • Re: Prfemy zoufalých manželek

    Jak to takhle můžeš doporučit? každýmu se líbí něco jinýho.. Susan je šíleně přeslazená, Bree je taky dost sladká a hlavně intensivní, Lynett je svěží, citrusová a Gaby taková pudrová, taky sladší
  • Re: :- *

    Gabi je skvělá jejíma vtipama, nádherně umí každýho setřít. Bree je dokonalá vším co dělá.. mam ráda všechny
  • anett96

    ten

    mě se tam strasne líbí ty dvojčata od Lynett oba sou úžasnýý ale líbí se mi asi víc ten co hraje portra ikdyz sou oba stejný jak setam tváříí jee:D *14*
  • anett96

    Re: porter

    takže portra hraje Max Carver a prestona Charles Carver

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit