Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow

    kedze vidim ze vas tu vela pise tak som sa rozhodla ties anpisat no ale nevem ani co asi len tolko ze tento serial je moj oblubeny a najlebsia je snich eva longoria cize gabriela je supeeer a ma sexi manzela nemislite? *3*
  • ZM

    Ahoj, kde sa daju zadarmo stiahnut zufale manzelky v ceskom dabingu???????????? *15*
    • Re: ZM

      na uloz.to
  • Fórum o Zoufalkach

    http://www.desperatehousewives.myst eria.cz
  • Zoufalky online

    Ahojky, prosím vás, neví někdo, kde bych mohla stáhnout všechny díly zoufalek? Moc moc prosím...kdyžtak mi písněte na mail..moc děkuji.. *5*
    • Re: Zoufalky online

      Ahoj, nejsem si jistá, ael můžeš zkusit www.zoufalemanzelky.com, pokud to tam nebude, tak se, prosím, nezlob, pokud ano, rádo se stalo *5*
    • heath.4ever

      Re: Zoufalky online

      stáhnout nevím,ale shlédnout si je můžeš na www.fotovz.ic.cz
  • -leni-

    ...

    ahojík nevíte jak se menuje ten herec co hrál zahradníka a milence Gabrielle(eva longoria parker)?
    • Re: ...

      ahoj najdeš to na www.zoufalemanzelky.com a mě zajímá nevíte jméno erečky co hraje renné perry??
  • talinka

    Desperate housewives

    Závislost a zoufalost =D *14*
  • leila00

    ??

    Ahoj, koukali jste se někdo na dnešní díl ?? Ten konec jak tam byla Susan s tim nějakym chlapem... kdo to byl ? A to už další díly nebudou nebo co ??
    • k-a-ro-l-ink-a

      Re: ??

      další řada bude ale četla jsem že bude o 5 let posunutá dopředu a zase další řada bude posunutá ještě před to než se Mary-Alis zastřelila *4*
    • Re: ??

      To by mě taky zajímalo, takhle to ukončit, co to jako je. To už další řada nebude? *9* *8* *5*
  • Originální parfémy Zoufalek

    Ahoj všem! Kdo by chtěl originální parfém jedné ze Zoufalek, ozvěte se, podám info a domluvíme se! *3* Nabízím Bree, Susan, Lynette a samozřejmě Gabrielle *3* Můj e-mail: strawberrynka@seznam.cz
  • lenniesenka

    Manželky

    Skvělý seriál, miluju ty jejich zápletky. Škoda, že už se tam moc nevyskytuje Andrew, byl vážně k sežrání:-) Ale ten gayský pár mě taky dost baví:D Můžu jen prozradit že v další řadě se máte na co těšit a kdo to nemůže vydržet může si ji stáhnout každé pondělí s českýma titulkama. *14*
  • zdravím

    pokud máte rádi Andrewa, budem rádi když se přijdete podívat (a třeba i přidat :)) na fórum tohoto herce Shawn Pyfrom: http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&forum_ID=69690&auth=&I D_from=0&dir=1

    každý je vítán :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit