Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7

    Ahojky nevíte jestli nebude někdy do budoucna 7 řada??? *7*
  • Re: pc hra

    ja to stahla na ulozto.cz
  • b.e.t.u.l.i

    Re: Re: :- *

    taky mam Gaby nejradsi:) ty jeji sexy modylky :) je nejlepsi:)
  • celebrita222

    Re: :- *

    Já taky miluju tenhle seriál!! A moje nej, nej zoufalka je Gabrielle Solis!!
    Je mooc hezká a podle me má dobrou povahu (umí se mstít, bojovat, co chce tak dostane..) někdy půsibí sice jakoo nafoukaná mrcha ale potom jí vše dojde a zabrečí si a omluví se! *14* *14* *14* pro mě je nej!
  • ashlinka155

    :- *

    ja zoufale maznzelky primo miluju koukam na 6 radu a ta mi prijde naprosto uzasna!!!!a co vy?koho mate ze zoufalek nejradeji? *14*
  • Prfemy zoufalých manželek

    čau nabízím kvalitní značkové parfemy zoufalých manželek. Doporučuji Gabrielle nebo Susan *5* kdyžtak pište na MichaleSSS@seznam.cz
  • Re: ten krasnej

    Ahoj,Portera hraje Max Carver a Prestona Charles Carver!!!
  • la_dy_girl

    Re: ten krasnej

    i mě by to zajímalo... ted to hledám na netu a ono to nikde neni... *9* ale je hezkej *15*
  • Re: Re: ten krasnej

    I mě by to dosti zajímalo... Oba jsou fakt pěkní :))
  • b.e.t.u.l.i

    Re: ten krasnej

    to by me taky zajimalo..
  • nik011

    ten krasnej

    nevm pls nekdo jak se menuje ted to velky dvojče od lynett??
  • Re: 5

    Na sleduj.org *3*
  • luida

    5

    Heji kde můžu na netu zkouknout 5.řadu v češtině?? Neviděla jsem to od začátku.
  • Re: 6,série

    Joo taky sem se díval na ten 1 na 2 se kouknu až bude čas *14*
  • pc hra

    Prosiim poradte kde mam stahnout zadačo pc hra zoufale manželky diky všem *3*
  • 6,série

    Ahojky, tady to děsně žeru, ale už sem viděla 1.díl z 6. série!!!!dneska odvysílají v Americe 2.díl, takže zítra už to budu muset zase sjet..taky se nemůžu dočkat.Včera jsem si objednala z Ameriky i jejich parfém, tak doufám že bude jedinečný!
  • Parfém Zoufalých manželek

    Nabízím oroginální parfém Bree, Susan, Lynette i Gabrielle v 50ml flakonu. Každá z hereček byla u zrodu svého osobního parfému. Cena je 1222Kč, a e-mailem je možné poslat info či se domluvit na vzorku parfému. Kontaktujte mě, prosím, na strawberrynka@seznam.cz
    *3*
  • verushka45

    boziiii

    zoufale manzelky sou uple boziii serial.......... *1*
  • cathrine14

    Porter

    ahoj zoufalky jsou upe nejlepší seriál *14* *in love* musím vidět každý díl jiank z toho mám depku XD...nevíte náhodou někdo kdo hraje Portera v 5 sérii je strašně pěkný... *14* díky
  • ....

    Fakt na hovno žít v Česku zatímco v Americe mají od září 6 serii nám teprve ted začala 5 *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit