Přejít na výpis diskuzí

Zoufalé manželky (TV)

FILM 4.3.2007 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Originální parfémy Zoufalek

    Ahoj všem! Kdo by chtěl originální parfém jedné ze Zoufalek, ozvěte se, podám info a domluvíme se! *3* Nabízím Bree, Susan, Lynette a samozřejmě Gabrielle *3* Můj e-mail: strawberrynka@seznam.cz
  • denny bolen

    nevite nekdo jak se jmenuje herec v zoufalych manzelkach je to syn Angie Bolenovy Denny Bolen
    potrebuju znat jeho normalni jmeno Dennyho dejte vedet...
    • Re: denny bolen

      jmenuje se Beau Mirchoff *3*
  • anett96

    ten

    mě se tam strasne líbí ty dvojčata od Lynett oba sou úžasnýý ale líbí se mi asi víc ten co hraje portra ikdyz sou oba stejný jak setam tváříí jee:D *14*
  • porter

    ahoj nevíte kdo v 7 řadě hraje portra?? ty dvojčata jsou vážně úžasní
    • anett96

      Re: porter

      takže portra hraje Max Carver a prestona Charles Carver
    • anett96

      Re: porter

      ahoj no věděla jsem to dyztak to zjistim, já si to taky myslim jsou úúžasňoučký *14*
  • mischicka

    Gabrielle

    Ahojky nevíte jestli bude mít Gabrielle někdy dítě??? já jí to moc přeju *15* *15* *15*
    • Re: Gabrielle

      Dvě holky.
  • Zoufalky- NEJ seriál

    Já miluju seriál Zoufalé manželky *14* *14* *14* Je přímo božskej *3* *14* *3*
  • 7

    Ahojky nevíte jestli nebude někdy do budoucna 7 řada??? *7*
    • Re: 7

      No popravdě jich bude 9 =D Marc(režisér) podepsal smlouvu na 9 sérií =D *4*
      • Re: Re: 7

        ještě lepší.... *14*
        • Re: Re: Re: 7

          Nakonec prý jen 8, Marc Cherry sice podepsal smlouvu na další 2 roky spolupráce s ABC, ale nemusí to být spolupráce na Zoufalých manželkách. Herečky podepsali smlouvu jen na osmou sérii, ale co my víme, ještě můžou změnit názor a přidat :)
  • ashlinka155

    :- *

    ja zoufale maznzelky primo miluju koukam na 6 radu a ta mi prijde naprosto uzasna!!!!a co vy?koho mate ze zoufalek nejradeji? *14*
    • Re: :- *

      Gabi je skvělá jejíma vtipama, nádherně umí každýho setřít. Bree je dokonalá vším co dělá.. mam ráda všechny
    • celebrita222

      Re: :- *

      Já taky miluju tenhle seriál!! A moje nej, nej zoufalka je Gabrielle Solis!!
      Je mooc hezká a podle me má dobrou povahu (umí se mstít, bojovat, co chce tak dostane..) někdy půsibí sice jakoo nafoukaná mrcha ale potom jí vše dojde a zabrečí si a omluví se! *14* *14* *14* pro mě je nej!
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: :- *

        taky mam Gaby nejradsi:) ty jeji sexy modylky :) je nejlepsi:)
  • Prfemy zoufalých manželek

    čau nabízím kvalitní značkové parfemy zoufalých manželek. Doporučuji Gabrielle nebo Susan *5* kdyžtak pište na MichaleSSS@seznam.cz
    • Re: Prfemy zoufalých manželek

      Jak to takhle můžeš doporučit? každýmu se líbí něco jinýho.. Susan je šíleně přeslazená, Bree je taky dost sladká a hlavně intensivní, Lynett je svěží, citrusová a Gaby taková pudrová, taky sladší
  • nik011

    ten krasnej

    nevm pls nekdo jak se menuje ted to velky dvojče od lynett??
    • Re: ten krasnej

      Ahoj,Portera hraje Max Carver a Prestona Charles Carver!!!
    • la_dy_girl

      Re: ten krasnej

      i mě by to zajímalo... ted to hledám na netu a ono to nikde neni... *9* ale je hezkej *15*
    • b.e.t.u.l.i

      Re: ten krasnej

      to by me taky zajimalo..
      • Re: Re: ten krasnej

        I mě by to dosti zajímalo... Oba jsou fakt pěkní :))
        • Re: Re: Re: ten krasnej

          Max Carver a Charles Carver ;) Jo sou fakt pěkný :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit