Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Geniální film. I seriál je dobrej. *5* *4*
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* je to tewn nejlepší film na světě !!!!!!!!!!!!!!!! ale jenom pro mě
  • *14* *14* *14* *14* nádhernýýýýýýýýý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
  • děs

    Hm...už je hannah montana the movie musí zas být i tenhle film selena se cpe všude
    • lenkajoanidisovajonas

      Re: děs

      ale ta selena za to nemůže!!!!reziser se rozhodl natocit tento film tak ho natočil selenu do toho netah debile/krávo!!!
    • honey15

      Re: děs

      každej seriál má ted i film takže nevím proč to řešíš ...
    • Re: děs

      ona o tom nerozhodovala, si krava
    • Re: děs

      to j jedno! *1* *1* ale na Miley Cyrus prostě nemá!! *1* *1*
      • pavlusqa

        Re: Re: děs

        říkám jak pro koho miliony lidí zas Miley nesnáší *1*
        • Re: Re: Re: děs

          Každý má prostě svuj vkus..miliony lidí nesnááší selenu. *1* *1*
          • nechapu

            nechapu proc e tady hadate nekdo ma rad selenu nekdo.. co by to bylo za svet kdyby mel kazdej stejnej styl... NUUUDAAA *3*
          • pavlusqa

            Re: Re: Re: Re: děs

            a miliony ji miluje *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: děs

              aha podle svýho pak kdo je tady nenormální ale je mi to uplně jedno já se tady nepotřebuju hádat prostě selenu nemám ráda každy má rad někoho jineho ja to nikomu neberu takže nazdar končim
            • pavlusqa

              Re: Re: Re: Re: Re: děs

              Pochopila a podle svyho a to mi stačí!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: děs

              hey holka pochopila si too vubec?
            • pavlusqa

              Re: Re: Re: Re: Re: děs

              Já myslela že si aspon trochu normální ale spletla jsem se no *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: děs

              jáááj taková kravina...xD
            • pavlusqa

              Re: Re: Re: Re: Re: děs

              Aspon na něčem sme se shodli xD
            • Re: Re: Re: Re: Re: děs

              Jn přesně..!!kašlat..xD
            • pavlusqa

              Re: Re: Re: Re: Re: děs

              Hej asi tak miluj si dál Miley a já Selenu vždyt tj jedno jsou to jen celebrity a nestojí mi za to abych se snikym hadala
    • pavlusqa

      Re: děs

      proč to srovnváš z HM TM? a proč se cpe Selena? Dyt ji to nabídli režiséři sami *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: děs

        mozna je miley pop nez selena ale je v jednom a tom samim kole.Porad jen HM (nerikam ze nemam rada HM ) a sel ma jine veci na praci nez pareni v klubech s kate perry.a ten jeji desny nos .mnoo sel je proste lepsi *5* *5* *5*
      • pavlusqa

        Re: Re: děs

        no možná to nepochopil protože je to naprostej nesmysl *1* *1* *1*
      • Re: Re: pavlusqa

        tady to zas někdo nepochopil že?? *1* *1*
  • miley1cyrus

    kdy

    hej lidi a kdy bude ten film u nas????
  • miley1cyrus

    kdy to bude

    hej lidi misto hadek mi radeji poveste kdy ten filmik bude miley mam sice radsi nez selenu ale sel je taky super a miley a sel jsou podle me kamosky takze proc byste se hadaly kdyz i oni jsou kamaradky
  • mikayla.gomez

    selena

    ahoj na youtobe je taklama na ten film a vipadaloto docela zajimavě!!!
  • vashley

    film

    už se na ten film těším až se na něho zase kouknu an netu! ípp *3*
  • pavlusqa

    WOWP u nás!

    Ale tj blbost v létě příštího roku asi těžko!!! Má se vysílaat ješte letos na podzim!!!!!!!!
    • mrs.bajunecqa

      Re: WOWP u nás!

      děsně s ena něj těšííím :)
  • ježiš

    snad to nebude v kinech. jako vždycky, miley má seriál, selena má seriál,miley má film a tak serena má další stupidní film jakoby nestačil ten její netvrdlej seriál..bože *9*
    • roniqa

      Re: ježiš

      jako třeba já jsem ještě před nedávnem Selenu moc nemusela a Miley se mi zdála lepší, ale abych pravdu řekla, tak se mi zdá, že Miley neumí moc dobře hrát. Selena jo ale zase jako zpěvačka se mi líbí více Miley (ale někeré písničky jakože od Hanny Montany jsou hrůza hlavně ty k 3. sérii).No takže jako si myslím že Kouzelníci z Waverly film bude lepší než Hannah montana film, páč mě aji teďkom momentálně více baví Kouzelníci než HM. Jo a jinak ty "ježišu" nevím jestli byl dobrej nápad psát kritickej komentář k tomuto filmu *16*
    • mrs.bajunecqa

      Re: ježiš

      Jóóó jasně Selena se děsně opičí to víže jo! Kdyby Selena přišla do ČR jako první určo by jí všichni žrali a kdyby potom přišla Miley všichni by ji považovali za loosera a jen málo teens by ji obdivovalo!
    • Re: ježiš

      Táhni do prdele. *16* *16*
    • Re: ježiš

      nen neboj se, nebude to v kinech, je to televizni film jako hsm 1 a 2! a ty jsi akurat natvrdla
      • Re: Re: ježiš

        To nebylo na tebe ten muj komentář!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit