Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film

    Ten fil by fakt dobrej. Nejvíc mě dojala ta scéna na konci, když zmizel ten Jastin. Jinak se mě ten film líbil. Byly tam i dobrý vtípky. Třeba, když Max vyčaroval ty zvířata nebo Alex se hrabala Jastinovi v jeho tašce a ta jí vcucla *1* *1* *1* *1* *1* *1* . Prostě na ten film sem se těšil. Zvlášť po tom, jak sem viděl ty ukázky. Ten film je dobrej, ale nejlepší je podle mě Hannah Montana a tohle na drůhým místě. Samozřejmě myslím na DC, protože sou i filmy, které se mě líbí víc
    • alusqa99

      Re: Film

      jj přesně Hannah Montana je lepší než Kouzelníci z Waverly ten film se mi líbil ale seriál je takovej noo nwm. Prostě Miley je lepší hezčí než selena a myslete si co chcete kaýdej má svůj názor.!!!!!!
      • lenkajoanidisovajonas

        Re: Re: Film

        selena je hezčí než hannah kouzelníci jsou lepší než hannah montana tak zavrete pusy a nedohadujte se tu..a jionaač film BEST!! *16* *16* *13* *13*
    • Re: Film

      vim ze je hannah montana oblibena ale selena je mozna hezci nez hannah.hannah ma takovy trochu divny zuby no neni moc moje oblibenkyne.a na ten film sem se taky koukala a bylo smutny jako odesel ten justin nebo ten max a nebo jak byli vtom lese alex a justin u toho ohynku no nadhera
      • Re: Re: Film

        Ty si všimáš zubů, jo? To je divný, ne? Ale jinak ty kouzelníci jsou dobrý, no. S tím máš pravdu.
  • Kouzelnici z Waverly

    je to ten nejlepsi film ale sklamalo me ze tu moc na konci vyhrala Alex to sem si rikal chudak Justin a taky bylo moc hezky jak sedeli u ohne *3* *3* nejlepsi postava je podle me Justin!! chtel bych se snima setkat na zivo to by bylo supeer *14* *14* ale to se nestane skoda ze ten film nemam na DVD a nikde neni ke stazeni a ke shlednuti cesky *9* *9*
  • saminka09

    jupíí

    Mooooooc se tesim!!!..=o) *4*
  • anny3

    Selena Gomez

    Když jste ten film ještě neviděli tak ho neposuzujte...seriál Kouzelníci z Wawerli place je dobrej jako Hannah Montana...a všechno je lepší než Stmívání *16*
    • daajana12

      Re: Selena Gomez

      jj až na to,že Hannah Montana není dobrá a nwm jak jí lidi můžou mít rádi když vlatně neexistuje je to jen Miley s blonďatou parukou *8* *13* je to fakt hrůza *16* *10* *9*
      • Re: Re: Selena Gomez

        Hannah Montana´=zabít *16* *8* *10* *9*
        WOWP *14* *14* *14* *14*
    • honey15

      Re: Selena Gomez

      když vezmeš Stmívání jako film tak asi jo protože kdybyste četly knížku tak byste je za ten film nejradši zabily ...
  • ashleynka0012

    ....

    Sem newwwwwky správcetak si mě pls přidejte do přáátel dííkíes mucíííííík
  • sandralombardi

    pisnička

    čau lidi hej nevíte někdo jak se jmenuje ta pisnička jak tam jsou pod tou peřinou Alex, Justin a Max??diky předem:)
  • Dátum premiéry

    Prvýkrát bude film premietnutý 27. augusta 2009 na americkom Disney Channely, na českom Disney Channely, ktorý budeme mať začiatkom septembra 2009 (zrejme namiesto Jetix) bude premietnutý v lete 2010. Ďakujem! *4*
    • high-school-hilary

      Re: Dátum premiéry

      V létě 2010??!!! To je teda fakt bezvadný! *16* Si děláte srandu ne??!!
      • Re: Re: Dátum premiéry

        je to pravda! az dalsi leto!
        • pavlusqa

          Re: Re: Re: Dátum premiéry

          blbost....
    • miley.the.best

      Re: Dátum premiéry

      Už se těším na ten film i na Disney Channel
  • WOWP NA DC

    WOWP the movie na DC
    31.10-19:00-21:00
    1.11 -15:00-18:00 + 2 díli seriálu
  • sweet.anne

    Wizards of Waverly Place: The Movie

    Právě jsem se na to dodívala. Bylo to uplně fantastický a některý pasáže fakt dojemný. Jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděla. *14*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Ano, taky jsem se na to koukala a strašně se mi to líbí! :) Byl to fakt nádhernej film :) Určitě se na něj kouknu znova :) *14* *3* *1*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Jj, tky se mě to moc líbílo, čekala jsem že to bude nějaká blbost ale nebyla *1*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Taky jsme se na to ted dodívali a moc se nám to líbilo. *14* *4*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      Taky jsme se na to ted dodívali a moc se nám to líbilo. *14*
    • Re: Wizards of Waverly Place: The Movie

      JJ přesně... Vůbec jsem nečekala že to bude tak skvělej film:) povedl se a moc:)
  • kristynajackson

    Nejjj film ♥
    Dívám se ho KAŽDÝ večer!! ♥ *14* *14* *14* *14* a je nej ♥
    lovee *14* *14* *14* *14*


    *3* *3* *3* *3* *3* *3*


    S E L E N A *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit