Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicole96

    Wizards of Waverly Place The Movie

    Mooooc se tesim :)..bude to urcite bomba jako ten serial :)..a moc se mi libi co tam nosi Selena..jsou to vazne super outfity...:)...uz se tesim na premieru :) *3*
  • fgs

    hej pls reknete mi kde se mam na to juknout dik moc pap *7*
  • SUPER film!!

    Jj byl to super film, ale nejlepší scéna byla u toho ohně *14*
  • Propadák

    Jestli to bude propadák jako Hannah Montana : The Movie tak budu naštavnej.Na Hannah Montana jsem se tešil dlouho a vůbec se mi to nelíbilo (kromě začátku).A zrovna včera jsem kokal WOWP a přemýšlel jsem na námět filmu (to jsem samozřejmě ještě nevědel že ten fiilm už je :D).Nic mě nenapadlo,no a tak jsem zvědavej jaký to bude... *1* *1* Jinak se těšim na Selenu,Jaka,Davida (Alex,Max,Justin)
    • alusqa99

      Re: Propadák

      Náhodou mě se film Hannah Móntana strášně libil *14* *3* .Ale to je každýho věc já si myslím že to docela i bylo trošičku lepší než seriál, ale to je fuk.Na Wizards of Waverly Place se taky dívám, protože je vždycky večer před seriálem h2o stačí přidat vodu a h2o je pro mně nejj z Jetixu. ale Hannah Montana a kouzelníci z waverly Place sou taky super. Jinak bude teda v kině? jstli jo tak na něj určitě půjdu. *14* *3*
      • Re: Re: Propadák

        ne, bude to jenom televizni film jako hsm 1 a 2, camp rock...
    • vashley

      Re: Propadák

      Ale v kinech to nebude... *3*
      • Re: Re: Propadák

        Jakto? *7*
        • pavlusqa

          Re: Re: Re: Propadák

          Tak ani HSM 2 nebylo v kinech a taky to bylo velmi úspěšné... Dokonce ani Camp Rock 2 nebude v kinech...
          • hannahgirl

            Re: Re: Re: Re: Propadák

            To je pravda ale je to trochu škoda!
  • Mně se fil vůbec nelíbí. Úplná kravina, blbost, smála jsem se na celé kolo nad tím kdo tu šílenost vymyslel. Serial je ale dobrý.
  • nové vlasy

    selena se ostříhala na krátko můžete kouknout na wambie.com *3*
  • mayinqa

    :)

    Na ten Film se těším, a určitě i ostatní fanoušci Sel,JAke a Davida..Určitě ten film bude super..jako seriál..
    Sel Je prostě nej..:) *3* *4*
  • davidca

    Kouzelníci z Waverly Place:Film

    Tento příběh je fakt dobrej je to ten nejlepši film na světě kdybych ho měl protože se ho 2krát viděl na Dysey Chanell ale chtělbych ho mít doma už napořád kéřby. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kate555

    Filmíkk super ;)

    takže jestli chce někdo shlédnout tenhle super filmík ještě raz tak mrkněte na: http://divx.kinotip.cz/kouzelnici-z-waverly-f-2009/
    je tam spousta dalších super filmů a hlavně všechny jdou ;)...takže se mějte krásně =O*
  • rad0vka19

    peckáá

    je to fakticky pěknej film..a David je tam moocs pěknej!!kouzelníci z waverly sou upa husty!! :D *8* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit