Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luida

    Super

    Mega super film!! Málem je rozbrečelo, když Alex plakala, když ztratila Justina. *4*
    • sweet.anne

      Re: Super

      Já jsem brečela.. Asi u tří scén. *9*
      • disneygirl

        Re: Re: Super

        jo to já taky je to super film
  • _veru-shenka_

    Selena

    Je to prostě nejluxusnější film..nejvic dojemný pro mě bylo jak seděli Justin a Alex u toho ohně:))to bylo kraásny a pak jak justin mizel u toho sem brečela:-))) prostě jedna velká nadheráá:-) Luxuuus:-* *8*
  • kouzelnici

    Ten film je úžasný a ta scénka jak Alex brečela kvůli Justinovy to bylo tak dojemný že to rozbrečelo i mě no prostě skvělej film já jsem se na něj dívala 3 krát na disey channel *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • selenka.1

    Film

    Ten film je nejkrásnější.....nej scénka u toho ohně...miluju ten film *14* *14* *14* *14*
  • denysek2

    Film

    Ahoj jestli se chcete podívat na ten film, klikněte sem http://www.youtube.com/watch?v=8fvi PO9keGc

    Je to dobrá kvalita i zvuk !!!
    • macik77

      Re: Film

      dík..sice jsem to viděla ale ráda se kouknu znovu proože se mi to líbilo.. *3*
  • lilygirl

    Download..

    Bylo to na youtube, ale kvůli autorských právům to smazali..jedině, kdyby si to někdo chtěl stáhnout, tak : http://ulozto.cz/2977104/kouzelnici -z-waverly-place-2009-dvd-rip-cz-da bing.avi
  • film

    *3* *3* *3* *3* *3* byl to supr film *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • addlevel

    zádné hádání

    spousta lidí se opičí po osobnostech někdo má radši Miley někdo Selenu ale ony jsou kamarádky tak je možný že se občas od sebe opičí
  • kikiss11

    NEj film!!!

    To je ten nej film jakej sem kdy viděla!!! *14* *14* *14* *14* !!!! Selenka je moje nej celebrita!!!!!!A miluju věechny její filmy!!!! Tento film je boží!!! *14* *14* !!!!! I moje malá ségra říká že je super!!!! *14* *14* No je prostě BEST!!!
  • TEN FILM JE DOCELA DOREJ NĚKDY JE TO DOCELA SRANDA!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit