Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film je prostě nádherný.. Děj, hudba, prostředí, kostýmy, výběr herců, štáb... prostě všechno. Nebudu to tady všechno vypisovat, to za mě udělali jiní. Jediná věc, která mě trošku mrzí, je ta nedořešená věc s Johannou a Anthonym. Poslední věc byla, že Anthony zmizel hledat odvoz a Johannu málem zabil její vlastní otec. Mohla by tam přibýt scéna, alespoň, černý kočár s Johannou a Anthonym jak odjíždí z Londýna. Žádná milostná scéna, pouze toto. Ale to je opravdu to jediné :)
  • Burton

    MILUJU TIMA BURTONA je to génius!!!!
  • sweeney todd

    uplne skvelej muzikal mnohem lepsi nez nejaky high school muzical *5* *5*
    • lenkaaaaa

      Re: sweeney todd

      souhlasím.... *15*
  • ten film ušel doe dobry ale ten konec..... ale johny... krása. na muj vkus moc krve bylo to............. SUPER
    *3*
  • zuzik-depp
    Byl to ten nejkrásnější film na světě, ale ten konec...... Nejlepší by bylo, kdyby Sweeney zůstal s Nellie *14* Když jsem ten film viděla, tak jsem nevěřila svým očím! Jak někdo mohl natočit, co natočit, sepsat a vymyslet, tak krásný muzikál? *14* "IN LOVE", fakt..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Johnny tam byl tak sladkej *14* !!!!!! Ještě k tomu Helena *1* !!!!!! Krásně zpívali, byla jsem z toho tak unešená, že si je zpívám doteď a film jsem viděla asi před půl rokem..... Písničky jsou skvělé! *14* Film bych hodnotila.......
    Kostýmy: 100%
    Zpěv: 100%
    Režie: 100%
    Hudba: 100%
    Obsazení: 100%
    Celkové hodnocení: 100% *3* *3* *3* *3*
  • Aneb: Takhle to dopadá když on miluje jeho a on nenávidí všechny...
  • Já chci na ten film!

    Já na ten film musim...hraje tam moje nejoblíbenejsi herecka!!!! *16* *16* *16*
    • Re: Já chci na ten film!

      si debil nejlepší tam je přece JOhnny!!!!! *14* *1* *14* *3*
  • sweeney todd

    Tim Burton opět nezklamal ,má svůj styl.Jonny Depp a jeho manželka byli opravdu dokonalí.Prostě užasný film ,bez trapného Happy endu.Super!! *4* *4*
  • supr

    jako tenle film byl úplně božskej,na to že nesnášim muzikály *1* byla to pekelná prča,sice občas trochu nechutný ale pařbaaaaaaaaaa *14* *1* *15*
    • Re: supr

      souhlas
  • Souhlas

    No musim souhlasit, že tenhla film je skvělej, když jsem na něn byla v kině tak sem se na jisto rozhodla,že to chci na DVD !!! Lidi nemohl by mi to třeba někdo skopčit a poslat ??? No ale jako fakt super film !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit