Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janeinka

    Sweeney

    Ja si myslim ze film je opravdu skvěle natočený a herci ze sebe vydali opravdu skvely vykon! napriklad takovy johnny depp, neni to zpevak, ale jeho vykon kdyz zpival byl fakt unikatni! hlavne v pisnickach jde poznat strach, zloba, napětí, laska, stesti a jine... film se mi proste moc libil... dvojice Burton-Depp zase zazářili!!! *3*
    • polani02

      Re: Sweeney

      johny zpiva fakt moc pekne *14*
    • verusinekk

      Re: Sweeney

      Jojo,souhlasim s tebou *3*
  • nej

    nejlepsi muzical co jsem videla mnohem lepsi nez nejaky debilni high school musical
    • maskedka

      Re: nej

      Přesně. Jeden z mála muzikálů, který má v dnešní době úroveň. *3*
    • deppimpact

      Re: nej

      Souhlasim HSM je kravina 1.stupně do Bohnic *16*
  • therexis

    Rána jako z děla.

    V kině jsem seděla na sedačce jako přikovaná,skoro jsem nedýchala a když jsem vycházela byla jsem úplně mimo. Ještě oár dní po shlédnutí jsem nedokázala myslet na něco jiného a byla jsem z toho filmu prostě úplně pryč. Špičkový ŠPIČKOVÝ!!!!! Hudba,réžie,obsazení totálně všechno.
  • úchvatné!!

    úžasný film, logický film, bez happyendu, konečně nějakej film nemá happyend, a jak Johnny i Helen pěkně zpívají, všichni tam pěkně zpívají, juchuuuuu
  • chalva7

    Burton + Depp

    Jeej *4* Když se sejde Burton s Deppem nejde, aby se o tom zas nemluvilo, ti dva se prostě uměli najít *3*
  • Hrozivě úžasné

    *14* Krásné,chytlavé,nechutné...Film co se jen tak nevidí, miluju ho, umím ho nazpamět...Krása
    • Re: Hrozivě úžasné

      tak to mas dobry ja ho umim jenom do ty doby do kdy tam nezpivaj ale hlavne u toho zpivani umim nazpamet sweeneyho a mrs. lovett
  • super motto

    never forget never forgive to je uplne krasny motto nikdy nezapomenout nikdy neodpustit hned jak sem si cetla tohle motto tak sem tusila ze to bude dobry a vysledek je uplne dokonalej nohem lepsi nez sem si predstavovala *14* i love sweeney todd *14*
  • kdo?

    Ahojky, mam takový dotaz, nevíte plsky, kdo hrál Lucy? *4*
    • wendy92

      Re: kdo?

      co takhle se podívat do sekce: "hrají"... *1* Jayne Wisener
      • zuzik-depp
        Ta hrála Johannu... *3*
  • thepetrinka

    Alan a Johnny to vážně umějí

    Musím uznat že by mě nikdy nenapadlo že Johnny a Alan umějí zpívat a to přitom zpívají táák nádherně.... ale i všichni ostatní herci měli skvělý výkon a celově je to (i když je to poněkud dost velkej krvák) můj totálně nejobl film.... *1*
  • Je to hezkej film ale ten konec...Hmm fakt jsem si myslela že ti dva zůstanou spolu, že se budou líbat nebo tak něco...
    Místo toho, oba umřely!!!!!!!! Asi to je ten důvod proč vždycky když se na ten film dívám, vypnu to asi tak 15 min. před koncem...♥
    Zajímavost: všimly jste si toho že Johnny a Helena už spolu natočily celkem
    dost filmů a žádnej s toho nebily milostný role...to je škoda protože
    by byly spolu VÁÁÁÁÁŽANĚ roztomilí ♥ !!!!!!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit