Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • baluska1

    NEJ

    Tohle je prostě suprovej filmíček.Ale je škoda že Johnnyho na konci zabijou.Ale jak tam zabije toho holiče,jak ho umlátí tou konvicí,nejvíc super.Ale jak tam dělaj z těch lidí ty masový bochánky no to je fak nechutný.Jak v tom sklepě jsou nařezaný ty prsty,a jak je ten kluk najde v tom bochánku.No fůůůůůůůůůůj.A jak pak zabije tu ženskou v tom sklepě a pak zjistí že je to jeho žena.A pak ten kluk jak ho zabije.Skončilo to .špatně,ale fakt bombovej filmíček *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • baluska1

      Re: NEJ

      Jo a jak Johnny uměl krásně zpívat.Mám všechny písničky z toho filmu stáhnutý v mobilu.
      • thepetrinka

        Re: Re: NEJ

        To já mám všechny písničky v mobilu, na CD a ten film mám taky a to v angličtině i češtině (ovšem v češtině jsem se na to ještě asi nikdy nepodívala). Je to vážně super film a důvod proč jsem se na něj kdy podívala byl Alan Rickman co ztvárnil soudce Turpina....
        • zuzik-depp
          Já se na film dívala kvůli Johnnymu a Heleně... a taky Timovi Burtonovi :D
      • zewla

        Re: Re: NEJ

        Já mám taky všechny v mobilu a teď už tam mám i ten film *3* *3* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* I love it *14* *14*
      • Re: Re: NEJ

        Udělala by sis na mě chvíli čas a poslala mi hudbu z toho filmu na mail? Nebo stránky kde bych ji mohla stáhnout. Byla bych ti moc vděčná!
  • DOKONALÝ

    MOC KRÁSNEJ FILMEK AKORAT TEN KONEC BYCH TROCHU POZMENILA:D ALE BURTON MA SKVELY FILMY A JOHNNY NO TAK TO JE JASNY... *3* *14*
  • Alan Rickman

    chci se zeptat v tom filmu to doopravdy zpíva Alan rcikman no trošku co tma zpíva?:Dnejlepší herec *14*
    • thepetrinka

      Re: Alan Rickman

      Tos nepoznala jeho krásnej hlas? Samo že to zpíval on, kdo jinej... *1*
    • Re: Alan Rickman

      jo zpival *4* zpival tam treba to pretty women s johnnym *4* *3* *14* *14* *3* *4*
      • zuzik-depp
        Good píseň: Pretty woman
        Alan: ........... I think a shave.
        Johnny: The closest I ever gave. :D :D
        Alan: You´re in a merry mood today, Mr. Todd?
        Johnny: Tis your delight, sir, catching fire from one man to the next.
        .......................................................................
        Skvělá písnička!!!!!!!!! Miluju to Johnnyho pískání :D
        • Já taky...i když pískat neumím...ale miluju to
    • wendy92

      Re: Alan Rickman

      Samozřejmě *4* Všichni herci co zpívali zpívali oni sami *4*
  • ghghgfhgf

    NÁDHERA!!!*14* Když jsem se na to podívala, neměla jsem slov!! Johnny válí. *14* *1*
  • Nejlepší film co jsem kdy videla uplne nej musim si ho porad poustet fakt COOL. Tim Burton režíruje vždy jen ty nej filmy!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit