Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lizzie.sands

    Bravurní souhra Tima a Johnnyho

    Tak u tohohle filmu se mi prostě tajil dech:) Byl to pro mě fakt skvělý zážitek, Johnny se do role skvěle vžil. Doteď vidím ten jeho fanatický výraz:) Co se týče Heleny, ta rozhodně nebyla s výkonem pozadu. Vytvořila Deppovi rovnocenou partnerku a se svým Mr.T musela každýmu uvíznout v paměti:))
    Co se týče zpěvu, též nemám nejmenší výtky. Celý soundtrack mám stáhlý v Mptrojce a pořád ještě se mi neomrzel.
    • Skvělost sama (:

      Naprosto souhlasím:)
      Když se ten film dokončoval a vlekl do kin, zvažovala jsem, jestli stojí za to dívat se na muzikál, protože já muzikály nenávidím. Ale tak - Alan, Johnny, Helenka, Tim Burton = risknu to.
      Je to brilantní, skvělý příběh a scénář, atmosféra, Londýn (především:D), zpěvem by se ti člověkové mohli v nouzi nejvyšší živit (Johnny i normálně)... soundtrack geniální...jediné co bych malilinečko vytkla jsou 'krvavé efekty', prostě mi to jako krev zrovna nepřijde:D, ale tak nic není dokonalé. Je to prostě skvělé dílo. ^^
  • wow

    hrozivé...až hrozivě krásné...hrozivě překvapující pěvecký výkony...hrozivý děj...hrozivě dokonalej Johnny Depp...prostě HROZIVĚ DOKONALÝ!!! *14* *14* *14*
    • Re: wow

      jj suhlasim *5* *14* je krasnej ten JOhnnysek *14* *14* *14* *8* *4* *5* pokakam se... *8*
    • verusinekk

      Re: wow

      jojo...dokonalý *14*
  • :)

    Na tehle film bych se mohla dívat pořád a nepřejí se! Je to úplně úžasný a nehádejte se, kdo je lepší, oba to tam zahráli výborně *3*
    • zewla

      Re: :)

      musím souhlasit já ž jsem ho viděla hooooooooooooooooooooooooooooodněk rát a ještě se mi nepřejedl *1* *1*
  • Sweeney

    Tenle film je to nejlepší, co lze v dnešní době vidět! Spojení Burton+Depp+Carter je prostě fantazie a kdyz se k tomu přidá ještě Alan Rickman není absolutně co řešit! Příběh i hudba jsou hodně chytlavé. Jedním slovem THE BEST *14*
    • Re: Sweeney

      Naprosto souhlasím. Dlouhou dobu jsem neviděl něco tak fascinujícího.
  • zuhajda07

    johnny

    Hej ten film je uplne suprovej.A Johnny umi pekne zpivat.Jen skoda ze ho nakonec zabijou
  • Zaručná trojka

    Na tenhle filmík sem vyrazila hned o prvnim víkendu,ale už pěkně dlouho před tím sem nemohla dospat...Příbeh byl naprosto strhující, hudba byla dokonalá a celkově to byl úchvatnej zážitek. Byla to navíc příjemná změna od všech těch komedií a lacinejch hororů a barvami přeplácaného až kýčovitého světa některých filmů.Bylo taky velice originální a geniální pojmout to formou muzikálu i na filmovém plátně.
    Johnny je můj nejoblíbenější herec,každý film s ním je 100%zážitek, a když se navíc spojí s Buronem, je z toho vždy úžasný výsledek...ještě nikdy mě nezklamaly.A posledí dobou si začínám hodně všímat i H.B. Carter a musim říct že na mě dělá úžasný dojem.Ostatní herci podávaly také výborné výkony,např. Alan Rickman byl jako vždy dokonalej...Naprosto všem tento film doporučuju..dávám mu plných 200%
  • No nevim....

    Jako je to super film, skvělí nasazení, natočenej s nadsázkou a to je to co sem nečekala... Čekala jsem více važnosti, ale jinak super...Miluju Burtona a deppa a když se tito dva spojí, vznikají opravdu super filmy... A ještě mě trošičku zamrzelo, že se tam zpívalo pár písniček a pořád dokola... ale jinak no problem, fakt super film... *3* *14*
  • lenkaaaaa

    j

    a to v rozhovoru johny tvrdil, že se mu tim smál, že spívá hrozně....mně se zdálo, že to odspíval, na to že to není zpěvák, dost dobře...hraje vlastně johny v nějakým jiným filmu, který by nerežiséroval tim? *15* doufám, že ti dva si něco neudělaj...to by byl velkej konec *15*
    • zewla

      Re: j

      Jo a k té další poznámce: samozdřejmě že hraje i ve filmech který nerežíroval Tim třeba Z pekla, nebo Čokoláda to je taky skvělí ale musím uznat že s Timem jsou ty filmy jedny z nejlepších *14* *14* *1*
    • zuhajda07

      Re: j

      jo me se taky zdalo ze Johnny to odzpival uplne bez problemu.Je proste supr(Johnny i ten film)tak zatim cau *1*
    • zewla

      Re: j

      S Timem Burtonem spolupracoval už asi v 10 filmech všechny co sem viděla tak byly super *5* a v tom rozhovoru si jen dělal srandu *3* navíc se maj celkem rádi*3* jo a souhlasim s tebou já o zpěvu něco vim *3* a bylo to pěkný navíc to bylo zazpívané čistě no prostě super *14*
    • Ano..

      Naprosto souhlasím...Johny,Helena a Tim..nejlepší filmy.... *14*
  • Sweeney !

    Ten film je úžasnej...
  • Burton

    Popravdě.....Film je to zajimavej a Burton nezklamal v tom slova smyslu, že si zase smlsnul na morbidnosti. Je to ten nejvíc psychoušskej film jakej sem viděla. Ten co tohle natočil musí bejt mentálně narušenej a ventilovat svojí přemrštěnou touhu po krvi a smrti, nebo co...No aspoň, že nevraždí doopravdy. Co se týká hudby, někdy hezká, někdy na mě byla až moc divoká. Celkově to hodnotim středem, protože film dobrý, děj taky, ale proboha, nejsem masovej vrah, aby se mi zas tak líbilo, jak tam všechny vraždí a cpe je do koláčů!
    • Re: Burton

      *15* *15* *15* *15*
    • Re: Burton

      ty si asi nikdy nevidela horror ze? to ma byt o tom ako ich vzazdi!! vela filmov si asi nevidela este!!
    • Re: Burton

      No jko ten film je supr, ale burton, jko má rád písničky a tohle je psycho, ale takovej Karlík a továrna na čokoládu je zase taková pohádka a tky tam jsou písničky a včera dávali planetu opic a ta je taky od burtona, já fakt nevim, co si o něm mám myslet !!!! Viděl si Karlík a továrna na čokoládu ???? *3* *1* *14* *7*
      • Re: Re: Burton

        Tim Burton má podle mě filmy hodně rozdílné. Přesně jak si napsal, Sweeney, Karlík, Planeta opic. Krvák, pohádka a sci-fi. Ale to že je každý film jiný je podle mě na Burtonovi to zajímavé. Nikdy nevíš co máš čekat:)
        • Re: Re: Re: Burton

          No, ale skoro vždycky se tam zpívá :D:D:D:D:D:D
          • zewla

            Re: Re: Re: Re: Burton

            Ale jsou i filmy kde se nezpívá třeba Ospalá díra to je taky s J, Deppem a je ro super takovej horor a teď se natáčí Alenka v říši divů a u té taky dost pochybuju že se bude zpívat má to bejt pohádka ale když sem viděla ten trailer tak newm newm ale bude to stejně skvělí *14* *14* *1* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit