Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _miley_cyrus_

    Camp rock je nej..

    no tak já hlavně doufám že to bude..
    !!!1 je super fil...a doufám že i dojka bude taky super.!! *7*
    • mikinka

      Re: Camp rock je nej..

      určitě bude ještě lepší!!! A nebo bude stejně skvělá ajko jednička. Horší to enbude, ptž tam hrajou jonásci! *14*
  • Cam rock

    Camp rock se teprve natáčí a bude prej v kine na jaře příštího roku..Četla jsem to v popcornu
    • Re: Cam rock

      tomu co se píše v českých časákách nemůžeš věřit
      • mikinka

        Re: Re: Cam rock

        jo přesně. nejvíc mě štvou ajk je pomlouvaj! Nejvíc mě dostalo, oni chtěj psát bulvár. Napíšou ajko že se kevča vytahuje před Danielle a daj tam foto Joa. No nejdřív ať si o nich něco přečtou, aspoň kdo ej kdo a pak ať něco říkaj. to ěm dostala, já ěmla výtlem. :D *1* *1*
  • konečně 2

    Konečně se předvčerejšky začala točit 2. Už se na ni těším *3*
  • camp rock je nejky filmík

    Camp rock je nejlepší hudební filmik ,který znám......a nejlepší na to je ,že tam hrajou jonas brothers...protože já nicka úplně lavuju joe je taky hezu ,ale na nika nemá a kevin ten už se mi nelíbí,ale o to nejde prostě camp rock je nej nej nej nej filmik co znám....:-)!!! *1* *1*
    • jessica_k

      Re: camp rock je nejky filmík

      juj tak to si tech filmu moc nevidla... *9*
  • miss.stars

    V kině nebo v TV??

    Ahojky zajimalo by me jak to teda bude jestli to budou davat v TV bo v kine...kazdy mi rika neco jinyho.....des... *3*
    • barca9966

      Re: V kině nebo v TV??

      camp rock 2 bude v kině
      • Re: Re: V kině nebo v TV??

        a kdy?? *14* *14*
        • Re: Re: Re: V kině nebo v TV??

          Camp rock 2 v kině nebdue !!! Bude to další televizní film Disney Channelu!!! Vím to určite:)
  • Camp Rock *MUcK*

    Podle mě bude další díl super četla jsem v komentářích od jednoho uživatele obsah těším se Joe je fakt hezkej

    Podle mě je Camp rock lepší než High school musical třeba trojka *3*
  • Camp rock 2 se bude natáčet až v září

    Škoda, Camp rock 2 se začne natáčet až v září, protože JB mají turné, ale prý už jsou nahrané písničky. Tady je malé info o Camp rocku 2:
    Když se Mitchie vrátí do Camp Rocku, očekává léto plné romantiky, zábavy a všeho o hudbě. No namísto toho zažije léto plné zklamání a napětí. Celé tohle léto stráví populární kapela Connect 3 v Camp Rocku a tak se jsou Mitchie a Shane spolu. Když to zjistí Tess tak ji pohltí žárlivost. Bratranec Caitlyn, Connor je v Camp Rocku jako nováček a chce zapadnout. Tess má zlomyslný plán a chce mezi Mitchie a Shanea postavit Connora. Tess Connorovi slíbí že se potom může připojit k ní a být oblíbený. Podmínka však je že se Mitchie musí rozejít ze Shanem. Connor s plánem souhlasí. Pozdějš Caitlyn zjišťuje že rozchod Mitchie a Shanea je Connorova vina a Tess na něho všechno svalí.

    Bude to zajímavé, už se těším
    • Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

      A víc toho nemáš?
    • Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

      a nevis kdo toho connora hraje ajestli hral uy i v 1.?
      • Re: Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

        nn v 1 on nehrál tět je novej
    • miss.stars

      Re: Camp rock 2 se bude natáčet až v září

      tak to jo no je mi jich docela lito ae vsak ono to urco dopadne dobre.....xD ja to miluju *14* *14* *15* *15* *15*
  • monass

    je nejjj

    takze zacala bich tim ze je to nejlepsi film mun nejoblibenejsi aji s princess protaction program nevim ja se to pise a le nereste jonas brothers moc lavuju maji krasny pisnicky me se takovej tip pisnicek libi sou zamilovany atd..nejoblibenejsi pisnicka je little bit a longer kdyz sem se divala na joans brothers 3d concert na youtubku a nick to zrovna zpival tak se i chtelo brecet ale co uz vratim se k camp rocku diky nemu sem poznala jb emi lovato atd..sem na jb asi zvisla ale to neresim doufam ze camp rock 2 bude stejne skvelej jako 1 a zajmalo bi me ocem to tentokrat bude kdyz uz z tess nebude mrcha ale co uz mno a tesim se taky ze nick a kevin tam budou mit veci role nez v 1 a zajmalo bi me jak tam bude vypadat joe doufam ze tam nebude mit ty kudrnaty vlasy ale rovny nebu me snad trefi doufam ze to bude v kynech a jestli jo tak tram urcite pudu hned na premijeru protoze je to nejlepsi filmik na svete....... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: je nejjj

      Čárky ve větě a tečky ti nic neříkají, co? A i/y děs běs...by s píše s y, kino s i, .... *9* *9*
  • nikolka...

    camp rock 2

    bude někdy camp rock 2 v tv či v kině???? *7* dík za odpověd *15*
    • monass

      Re: camp rock 2

      podle me bude v kine
      • terkamalinka

        Re: Re: camp rock 2

        Myslíte že v kině ? Já myslím že v kině nebude protože pokud vím tak Camp rock 1 taky nebyl v kině. I když si myslím že v kině nebude tak bych si to určitě přála víc než kdyby to bylo v televizi protože v kině je to prostě lepší. No ale hozně se těším až to prostě bude.
    • kikines

      Re: camp rock 2

      To se ještě neví, ale měl by být v kině nebo v televizi, ale spíš v kině
  • kikines

    kikines

    Camp Rock je opravdu boží film ! *3* Ale u mě je na 2. místě, protože 1. místo si u mě obsadilo Stmívání .Joey je ten nejkrásnější kluk v mém pořádi zase na druhém místě, protože až po Robertovi Pattinsonovi ... *14* *14* *14* *14*
    • Re: kikines

      jo stmívaní je fakt bozi ale joe jonas je stokrat hezci nez robert patison a taky nechapu jak se nekomu muze vic libit nick nez joe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit