Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ha ha

    brunettgirl: škoda asi každá (skoro) holka by si přála být v momentě kdy se Demi bude libat s Joem tak by každa chtěla byt na jejim místě ona asi ani neví jaký má štěstí že muže hrat v Camp Rocku a muže libat Joeho *14*
    • brunettgirl

      Re: ha ha

      no já netoužim bejt na jejim místě
  • te.res.ka

    Jasně že JOE!

    Já nechápu co všichni máte s tim že nick je nejhezčí!Prostě je nejlepší JOE no nick je taky straaaašně boží a krásně zpívá ale Joe je 100%ní a nick 99,5%ní *14* *14* a kevin?ten mě nebere! *8* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *3* ale Jonas Brothers jsou nejlepší a camp rock je taky boží film už se moc těším na dvojku kde bude hrát i frankie jupíííííííííí *14* *3* *3* *3* *14* *1*
    • lissi117

      Re: Jasně že JOE!

      přesně!!! Joe je nejlepší, Nick taky není špatnej a Kevin mě nebere!
    • Re: Jasně že JOE!

      mno jasně!!! JOE JE NÉÉÉJ!!! milujuu hooo!!! *14* *14* *14* *8* ja chcu bejt v camp rocku 2 misto demi *1* ale fakt!!!! joe mtm!!! a moooc
      • nikolka...

        Re: Re: Jasně že JOE!

        hmmm jinak v poho??? *7* *10* *4* *9*
    • sheltie007

      Re: Jasně že JOE!

      Já souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • andris72

    camp rock+další

    Já se na Camp Rock2 taky mocka těším..akorát nechápu co všichni šílete z joeho..on je sice hezoučkej , ale jinak se 60%holek po celím světě líbí nick..pak joe a nakonec kevin (a já s tím souhlasím-s tím pořadím) *15*
    • Re: camp rock+další

      to bude tím, že NICK je slaďoušek a JOE je zase sexy....já nwm no me se libi vsichni-docela i KEVÍQ, ale na 1. je MYŠKA-čilí NICK *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: camp rock+další

        Souhlasím asi tak všichni mají své kouzlo ale nejvíc Nick a Joe :-D jsou krásní :-* *14*
    • pavlusqa

      Re: camp rock+další

      Souhlasím Nick the best *14* *14*
  • Camp rocK

    Heh Camp Rock je super *4* akorát jako by někde mohly napsat o cem to bude *15* ...A kdy se to obevi v CR *15* ... Heh Jonas Brothers sou super a Nick ma strasne peknej hlas *15* ... A sou i pekny *15* ... Ale rekla bych ze asi nehezci je Nick... *15* .. x)
    • brunettgirl

      Re: Camp rocK

      já to napsala vzkaz pod tebou *9* *15* *15* *15*
  • brunettgirl

    ccaammpprroocckk22

    já vim o čem to bude *15* demi lovato (mitchie) četla v novinách o milostných aférkách joeho(shine)a na táboře si bude mitchie myslet*7* že má být další v jeho seznamu...a možná se políběj *3*
    • Re: ccaammpprroocckk22

      ahoj nevíte kdy to budou davat v kinech a v televizi myslím jako 1 a 2 comp rock *3*
      • Re: Re: ccaammpprroocckk22

        jo camp rock2 bude 25.8 2009 už se těším *4*
        • Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

          a nevis jesly bude i v kine ?? *7* *7*
        • Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

          myslíš asi 25.8 2010 ne?:D:D *1* *1* ale jinak dík upe oží film tohleto *14* *3*
        • Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

          jo a jak to viš nevimislis si nahodou z eby to natocily za dva měsice ses trichu potouchla neeee *16*
          • Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

            je to možný...točil se jen měsíc *3* *5*
          • Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

            Ale to už se točí dlouho,víš?
            • mikinka

              Re: Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

              nen začalos e to točit v září, prootže Jonásci měli tour! tak ajk by to asi zvládali. Takže ten datum je blbost! Bude to až příští rok!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

              Camp rock se začíná točit až ke konci léta víš,JB totiž mají turné. tady si o tom můžeš přečíst
              Jonas Brothers a Demi Lovato jsou v čele zpět Camp Rocku, ale pokračování loňského top-hodnocovaného kabelového vysílání bude zahrnovat nového režiséra a spisovatele, nemluvě o pozemku, které si propůjčí od Sheakspeara.


              'Camp Rock 2 The Final Jam' se začne natáčet letos v létě a výroba by měla být dokončena v příštím roce na Disney Channel. Příběh začíná tak, že Lovato a Kevin, Nick a Joe Jonas se vrací co Camp Rocku, kde zjistí že někteří studenti a instruktoři byli vyhozeni od nedalekého rivalského kempu 'Camp Star'.


              Další významné postavy ve filmu zůstavají, jako je například Meaghan Jette Martin, Maria Canals-Barrera a Alyson Stoner. Dočkáme se i okamžiku 'Romeo a Julie' kdy Nate (Nick Jonas) se zamiluje do Dany (Bridges), která je ale dcera vlastníka rivalského kempu 'Camp Star'.


              No, vedení bude vyměněné za autory scénáře například Hannah Montana: The Movie, Jump In a další, nová jména vám možná nic neřeknou ale dám je sem: Matthew Diamond, Dan Berendsen, Karin Gist, Regina Hicks, Julie Brown a Paul Brown.


              Původní Camp Rock přilákal nad 146 miliónu diváků, ve 160ti zemích a 30ti jazyků. Stal se tak obrovským hitem kromě Disney Channel hitu 'High School Musical' který uvádí 225 miliónu po celém světě. A ještě jedna malá informace, Camp Rock Soundtrack získal několik platinových a zlatých desek v USA a dalších osmi zemích.
    • Re: ccaammpprroocckk22

      ONI SE TAM POLIBI A TEN KEVIN TAKY BUDE CHODIT S MARGARET ONI SE TAKY POLIBI V CAMP ROCKU2 *3*
    • Re: ccaammpprroocckk22

      Ahoj a nevis kdy bude camp rock 2 u nas v kinech
  • karinsy

    camp rock 2

    bude dvojka na jetix nebo v kine??????????????? *3*
    • Re: camp rock 2

      Jasně,že v kině!!!!! *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: camp rock 2

        "jasne,ze v kine" - ses trapna! jasne ze v telce! vzdyt to je TELEVIZNI FILM!!! nesnasim idioty jako ses ty!
    • Re: camp rock 2

      no já myslím že na jetix a možná jestli to bude bomba jako high school musical 3, tak to bude i v kině *1* *15*
  • jondik

    i love

    camp rock je mrtě filmeček hlavně že tam zase bude joe je sladoučkej a demi je simpatická
    • te.res.ka

      Re: i love

      Demi je sice pěkná ael má příšernej úsměv nevim jak mohla vyhrát nejhezčí úsměv v holywoodu asi někoho podlatila! no ale jinak je to superholčina *15* *15* *14* *3* *1* *1* *3*
      • 30.04.1998

        Re: Re: i love

        ježiš tak asi právě proto že má tak zvláštní a velikej úsměv to vyhrála omg!!! *16* má nejkrásnější úsměv na světě! *3*
        • lenicka703

          Re: Re: Re: i love

          nejkrásnější úsměv na světě???? *1* *1* *1* *1* *1* nebuď směšná......... její úsměv je hrozně hranej, to je děsně moc vidět.... jako herečka nestojí za nic, ale jako zpěvačka je super...
  • camp rock

    joe je sice uplne nadhernej a taky jsem ho milovala ale kdyby jste s tim nekdy mluvili zistili by jste ze je strasne namislenej ale je krasnej to je prava ale demi je v ty namislenosti jeste horsi *1* *1* *1*
    • Re: camp rock

      A ty osobo si s nima mluvila,že to víš?Podle toho jak mluvěj do televize atd. je uplně normálně poznat,že ani jeden z nich neni namyšlenej!! *16*
      • Re: Re: camp rock

        Hej lidi já vás chápu,že je máte rádi a že asi FAKT namyšlený nejsou,ale nemusíte řikat takový pííčoviny,že se s nima znáte. *5*
    • mileycyrus2111

      Re: camp rock

      Ty jsi uplná kráva ty asi nemyslíš hlavou!!!Pokud jsi si nevšimla tak jsou to jen blafy..A pokud je tu někdo namyšlenej tak jsi to tu ty!!!Já se s Demi a Joem znám takže vím jaký jsou a opravdu takový nejsou...Jsou to jen blafy...To ti nikdy nedošlo?? *16* *8* *10* *1* *1* *1* *1* *1*
    • 30.04.1998

      Re: camp rock

      ty seš asi uplně blbá???? jak může bejt namyšlená vždyť ona to slovo ani nezná ne??? ona neměla zrovna jednoduchý dětství ona byla trošku ošklivý káčátko takže jí namyšlenost nehrozí narozdíl od někoho!!! podle tebe je asi každej kdo je slavnej namyšlenej omg!
      • mileycyrus2111

        Re: Re: camp rock

        jo souhlasím s tebou ona je fakt blbá!!!Nebo co...Já znám demi..takže vím jak se chová!!!A náhodou je moc milá..Jeedinej kdo je tu namyšlenej je ona..!!Joe je moc hezkej kluk..a MÁM HO MOC ráda jako Kámoše(možná)..A pokud tohle budeš o nich psát tak si piš že jim to řeknu až pojedu k Demi..:) *3* *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: camp rock

          O_o *1* *1* *1* *1* *1* *1* no joo..:D tak to ji pozdravuj... *4* *15* *15* *15*
    • Re: camp rock

      vetsina známých lidí jako joe jonas co sou mooc hezcí (a vedi to) sou namyšlení.. to už bohužel tak bývá...:-(
    • Re: camp rock

      na to zapomen Demi je doopravdy normoš holka a je fajn a Joe je zase vtipný človíček jestli to víš!!!!!!!!! no ty to už vlastně nevíš
      • Re: Re: camp rock

        Ani jeden nemáte pravdu nikdo nemuze vedet jaky clovekdoopravdy je nedky to nevi ani on sam mozna je namyslenej mozna taky ne. Ja si myslim ze trochu namyslenej asi bude, ale to je jen muj nazor. kazdy ma na nej pravo ne *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *7* *5* *14* *3* *9* *13* *5* *16*
  • camp rock 2

    camp rock 2 ma premijeru 6.6.09 v londyne tak kdo vy kdy to bude u nas
  • helik-demi

    Camp Rock

    nO...jako já se strašně moc těšim na camp rock 2
    zvlášt když tam bude zase hráát
    Demi Lovato *14* *14*
    • 30.04.1998

      Re: Camp Rock

      já taky Demi žeru *5*
    • Re: Camp Rock

      ja se ptam jestli byl uš camp rock2 na dysney channelu *4*
    • Re: Camp Rock

      a kdy budou davat camp rock 2 moc miluji joe jonse *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit