Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 30.04.1998

    premiéra

    tak už je to jistý!! 18.9.2010 bude na DC premiéra!!! omg už se nemůžu dočkat!! ještě dneska a nebo někdy pozdějš si objednam dvd ale i tak už mi uplně buší srdce!! mox se na to těším bude to super! *14* *15* *1* *3* *14*
    • Re: premiéra

      JJ ja se taky tesim a jestly to neuvidim tak se zabiju a viděli jste tuhle pisnick u??je husta dam sem odkaz http://www.youtube.com/watch?v=voK-LlCj8u4 *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mattie

    MP3 download

    mp3 ewa farna a jan bendig
    http://www.mojemp3.sk/mp3/8 0905
  • mattie

    mp3

    http://demdemilovato.blog.cz/1008/c amp-rock-2-songs-mp3

    tu nájdete všetky originál piesne ku camp rocku 2... sú to odkazy na jednotlivé piesne ktoré si môžte vypočuť a aj stiahnuť.. nechajte komentík :=)
  • DVD

    Camp Rock 2: Velký koncert již je na DVD a Blu-Ray!!!
    Dívala jsem se na zbozi.cz a tam to je.
  • Camp rock 2

    Na stránkách dysney chanellu říkají a píšou že bude u nás v Česku premiéra v září toho Camp roku 2 ale nepíší ještě kolikátého září.Už se moc těším na Camp rock 2.Ještě tam nemají datum.Moc se mě líbí camp rock ten film a už se moc těším na 2.
    • Re: Camp rock 2

      Ewa Farna a Jan Bendig nazpívali titulní píseň "Stejný cíl mám dál" z filmu Disney Channel Camp Rock 2. Titulní píseň Ewy a Jana bude součástí soundtracku k filmu.

      http://www.youtube.com/wa tch?v=tLRraFARChk
      • pppettulla

        Re: Re: Camp rock 2

        hej ale jako ta farná to jen posere jak minule zpivala poslky a uplne to posrali jako mne se to nelibi je to hrozne jak vsechny pisnicky poserou *16* *16* *16* *16*
        • luida

          Re: Re: Re: Camp rock 2

          Úplně s tebou souhlasím. Farná a Bendig se k sobě prostě hlasově nehodí. A co navíc Fakrná zpívá českou verzi?? Ať si dělá do polský!! Bendiga beru, ale lepší by udělaly kdyby mu daly holku s výš postaveným hlasem, protože Farná zpívá dost hluboko a někdy nejde poznat, kdy zpívá Bendig a kdy Farná *1* *1* *16*
          • Re: Re: Re: Re: Camp rock 2

            Tak ty máš teda dost :D slyšela si vůbec tu písničku ? Farná má hrozně vysokej hlas tak jako Bendik a já o tom něco vím 4 roky jsem chodila na zpěv *3* Někdy mi přijde že i v tý písničce je Farná až moc vysoko tak co to tu meleš za kraviny že má hlubokej hlas ? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Camp rock 2

              podle mě se k sobě hlasově hodí ale Farná sem tam zrovna v týhle písničce zpívá jako by ji škrtili... připadámi že v některých vyšších tonech až moc piští je to celkem uječený...i podle učitelky zpěvu je to dost ječák...ale stejně se mi to líbí *1* *4*
  • Camp rock 2

    Ahoj chtěl bych se zeptat jestli víte někdo kdy se bude vysílat na českým Dysney Chanell Camp rock 2.Protože někdo píše že to bude 25.8.2010 a někdo zase že bude premiéra u nás v česku až 18 září.Takže proto nevím přesný datum
  • PREMIÉRA NA DC

    TAKŽE, ABY TADY NEVZNIKALY SPORY!! CAMP ROCK 2: VELKÝ KONCERT MÁ PREMIÉRU 18. ZÁŘÍ NA DISNEY CHANNEL ČESKO!!! *15* PREMIÉRA V USA 3.ZÁŘÍ. Takže bomba!! Néé???
    • Re: PREMIÉRA NA DC

      Víš to určitě protože na českým Dysney Chanellu neříkaly kdy bude u nás premiéra
    • verik93

      Re: PREMIÉRA NA DC

      jo super =) se nemuzu dockat =)=) ja ho tak zboznuju ten CR <3
  • !!!!

    12.6 na disney dávali camp rock 1
  • marci132

    Camp Rock 2

    Nevíte někdo kde se dá stáhnout?? Vim že teďka 12.6 to dávali na disney ale já jsem nebyla doma takže jsem to neviděla :-( napište někdo prosím.
    • Re: Camp Rock 2

      Ahoj
      Camp Rock 1 se dá stáhnout na ulozto.cz *3*
    • mileycyruska

      Re: Camp Rock 2

      jeste to není v ČR takže klídek :-)
  • niki2081

    a

    ahoj mám ráda rock tábor *14* *14* ale problém je že jsem ežtě neviděla rock tábor 2 a to ho mam tak ráda *7* *7* *14* *14* *1* *1* *9* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit