Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D:D

    hej vy ste s toho filmu všichni uplně po... :D :D jako všude se píše že toí bude lepší než 1 ale aby to nebyl nějaký propadák ;-) všechno se muže stát ;- :D *3* *3* *3* *3*
  • gjvhbhj

    Kdy bude camp rock 2 u nás v ČR?
    • ashley0077

      Re: gjvhbhj

      3.září na disney Chanel ale nevim v kolik!!
    • Re: gjvhbhj

      Na Disney ČR prý říkali, že to bodou dávat 12.června v 19:00. Ale nevím, co je na tom pravdy, protože v U.S.A. je premiéra 25.června.
      • Re: Re: gjvhbhj

        A co 2 jaký Camp Rock 2
      • Re: Re: gjvhbhj

        jj uz to davali ale jmenovalo se to camp rock – ZPÍVEJTE S NÁMI jestli je to ono ale na inernetu to jeste namaji *14* *14* *14* *14* *3*
      • Re: Re: gjvhbhj

        Wow!! Tak je již Official!!! U NÁS JE PREMIÉRA 18. ZÁŘÍ!!! *1* *1*
  • marci132

    Premiéra

    Kdy už to bude konečně tady v čechách víto tady někdo?? napište prosim.
    • mellka

      Re: Premiéra

      jj já vím na konci prosince nebo května 2010 protože tam to je v letě
  • Časopis o Jonas Brothers

    Taky si přejete aby u nás vycházel časopis CELÝ JENOM o JONAS BROTHERS? Naše přání se může stát skutečností! Stačí jen hlasovat na webu:
    http://www.egmont.cz/
    V levém menu je anketa zda by jste si koupili časopis o JB.HLASUJTE PROSÍM!
  • kdy bude camp rock 2

    Kdy vyjde camp rock 2?
  • vanes

    Trailer k filmu

    na úplně nový Trailer k filmu Camp Rock 2 :The Final Jam se jukněte tady http://www.youtube.com/watch?v=zSEK gvSIUHA
    je upravdu úžasný už se těším na film a po shlédnutí komu se to líbit nebude tak prosím nenadávejte ju ? děkuji *4*
    • Re: Trailer k filmu

      Já nechci nadáwat ae nejte to... Prostě to nefaká....
  • luida

    kdo

    Heji, nevite kdo bude ta holka, do které se zamiluje Nick ve filmu.
    • vanes

      Re: kdo

      Měla by to být Herečka Chloe Bridges myslím *7*
  • Booože můj

    Hle pro někteří !! Vy ste ten film ani neviděli a už říkáte že je blbej ?? nemuzete vedet
  • zuza-nyje

    ...

    K JB k zuzulce: Njn asi si myslí že by jim ČR přinesla málo peněz, ale nwm jestli jim jde o peníze, řekla bych že spíš o fanoušky tak nwm proč sem nemůžou jet!!!Njn kdo by chtěl do ČR to je fakt dyt tohle děsná země já bych sem taky nejela!!! A ke Camp Rocku: Já slyšela (myslim že to říkali na Disney Channelu) že Camp Rock 2 bude v kinech, ale příjde mi to takový stupidní že CR daly do televize a CR 2 dají do kin, navíc jak to jde do kin tak do bude nějakou dobu trvat než to bude na DVD, když to bylo v TV tak jsem to měla na DVD hned jak to začali dávat v TV...Teda jako já si to nahrála z telky ale na dývku to už taky myslim bylo...
    • Re: ...

      Camp Rock bude hrát na DC v létě. České DC slibuje film na podzim.
  • JB

    Tak přátelé:)sice newím kdy bude camp rock 2 ani jestli bude v kinech nebo v tv ale dočetla jsem se že naši oblíbenci tedy Jonas Brothers natočili 3D koncert jak asi víte a ten se by měli dávat v kinech tento podzim (2009). *14* už se mooooc těším. Akorát mě mrzí že mají JB celosvětové turné a na nás se "vysrali" chtěla bych je vidět *9* *14* *14* *14*
    • mikinka

      Re: JB

      jj já už 3D koncert viděla, je to boží. prostě jejich koncert. ale kdyby to bylo v kině tak by to bylo lepčí než an compu.:) A camp rock bude asi v tv, bych řekla, no. A nejsi sama koho to štve. Sanžím s emamču překecat, že bych jako k 15nám jela do německa se na ně číhnout. ptž poni jsou dokonalý!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit