Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??

    ahojte !! hele nevíte někdo jak se jmenuje ta DEINA ?? jako herečka .. díky ;)
    • Re: ??

      Chloe Bridges
      ;o) líbí se ti ??
  • 30.04.1998

    CR 2

    Tákže... CAMP ROCK 2 JE NSPROSTO BESTOVNÍ =) V českým dabingu mě mrzí že tam měli chybu =) Když u konce jde za dětma a říká jim: Nebude vám vadit když budeme zpívat jenom my s "Jasonem"? Přitom by tam mělo být se Shanem =) A taky že tam vynechali několik scén =) Třeba jak Demi zpívá na zahajovacím táboráku Different Summers, tak to tam vůbec nebylo. Nebo jak jde Kevin s dětma prozkoumat v noci Camp Star tak tam vůbec nedali tu písničku jak zpívaj CS u toho =) a vůbec nechápu proč tam nedali písničku It's not too late. A ty kousíčky jak zpívali češi? Nechápu =) Ale i tak... i když je origoš origoš forever :D tak to bylo super =) CR forever *14*
    • Re: CR 2

      TO VÍŠ ORIGINAL JE VŽDY LEPŠÍ
    • Re: CR 2

      tak to nevím na co ses dívala ale všechno to co tu jmenuješ....jsem tam viděla...je to můj nejoblíbenější film a pouštěla jsem si to už asi 20...a všechno jsem viděla...tak máš asi něco jiného nespletla sis to s něčím jiným ANTI... *15* *15* *15*
      • Re: Re: CR 2

        maš pravdu AnTi ty některe pisnicky tam nebyly divala jsem se na Camp rock s titulkama a bylo to tam! *9*
  • re...:(

    nevíte někdo na jaké stránce se to mohu podívat v češtině????pls odepište *9* *9*
    • Re: re...:(

      Dá se stáhnout na uloz.to ;)
    • terulenoticka

      Re: re...:(

      Třeba na videotube.sk
      • Re: Re: re...:(

        ono mě to tam našlo jenom camp rock1.. *9*
  • ajulina

    :/

    teda musím říc,že sem očekávala víc než tohle...prostě nic moc :( ://
  • mileycyruska

    ♥♥

    prostě nejlepčí♥♥ ůžasnej,BESTOVEJ filmík☻ :P *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Camp Rock 2

    Myslíte že bude i 3 ???
    • Re: Camp Rock 2

      100 pro a CAMP ROCK bude mit vetší učast než CAMP STAR
  • mattie

    MP3 download

    http://demdemilovato.blog.cz/1008/c amp-rock-2-songs-mp3
  • camp rock 2 :)

    čuuus ,nevíte někdo jak se jmenuje ta písnička co zpívá Nick té holce ??? za odpověd předem moc děkuju a nevíte kde bych mohla najít madarskou verzi od písnička stajný cíl mám dál???děkuju mooc :) *4* *4* *7* *15* *9* *1* *9* *9* *3*
    • Re: camp rock 2 :)

      ta pisnicka co zpiva nick te holce se jmenuje
      Introducing me
      *3*
    • veverka11223344

      Re: camp rock 2 :)

      jmenuje se introducing me
    • 30.04.1998

      Re: camp rock 2 :)

      Si děláš srandu ne :D písnička je Introducing me :DD
    • luida

      Re: camp rock 2 :)

      Písnička, kterou zpívá Nick, se jmenuje "Introducing me".
      A tady máš odkaz na maďarskou verzi Wouldn't change a thing: http://www.youtube.com/watch?v=lWMh 6P-BfyU
    • Re: camp rock 2 :)

      http://www.youtube.com/watch?v=UILg -PIt_l0
  • camp rock 2

    Kupte si Camp rock 2 na dvd nebo blu-ray 6.10. a máte na obouch dvou typech všechny scény jako v originále protože obě dvě dvd to normální a blu-ray jsou v rozšířeném vydání.Ale chybí tam jenom scéna jak camp rock( Mitchie s kamarádkama zpívá Šejnovy na půdě camp rocku 2
  • bugra

    Woow !

    Camp rock 2 byl fakt supperrr !! *15* *14*
    • luida

      Re: Woow !

      Jo to byl! Ale mrzí mě, že v českým vynechali scény, které byly v originále. *9*
      • Re: Re: Woow !

        a jaký by to měli bejt??
        • luida

          Re: Re: Re: Woow !

          Třeba na "taboráku" Camp Staru zpívala Mitchie o ní a Shanovi, na Disney Chanelu to jaksi nebylo. Když se Kevin vydává s Rockery Juniory do Camp Staru na průzkum, uvidí Tess a Luka, jak trénují. Na Disney Chanelu bylo asi 5 kraťoulinkých záběrů písně Walkin' in my shoes, v originále je celá píseň.
          • Re: Re: Re: Re: Woow !

            Já mám českou verzi a je tam jak zahajovací táborák, kde Mitchie zpívá (ale ta píseň se jmenuje Brand new day v originále pokud máte na mysli stejnou) a je tam i scéna kde se vydávají na průzkum do Camp Staru... stahovala jsem si to z ulozto.cz Camp rock 2 2010 cz dabing myslím u toho bylo... je tam skoro vše jako v originále... v některých to je.... stejně tak tam nemám přeřeknutí že budou zpívat sami s Jasonem... takže hledat a najde se to :))) *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Woow !

              aaa tak oprava, už vím která je different summer, a tu tam také mám... tak se omluvám za chybné info :)))
          • Re: Re: Re: Re: Woow !

            Na primě taky není písníička, jak na zahajovacím táboráku v Camp Star zpívá Mitchie Different Summers. V originále je to celkově lepší a hlavně, že je tam vše, co tam má být...
            • luida

              Re: Re: Re: Re: Re: Woow !

              No přesně! Nevím, proč to vynechali. Bylo to lepší, prostě je origoš je origoš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit