Přejít na výpis diskuzí

Modrý kód

FILM 25.3.2017 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • casanova
    *14* *14* *14*
  • Neskutečná hovadina...slabé herecké výkony (S.Laurinová),triviální zápletky!!!Neskutečná blamáž...zlaté Ohnivé kuře :-)
  • Je to SKVĚLÝ seriál. Ti, kteří ho odsuzují, ať jdou do háje a nekoukají!!!! Na televizi se snad koukám proto, že chci "vypnout" od každodenního koloběhu a ne, že se budu chtít koukat na něco, co přesně kopíruje skutečnost. Nebudu přece hodnotit, jestli to tak ve skutečnosti je a nebo ne. Jsou tam fajn herci, role jim sedí, vždy nás to vtáhne do děje a na chvíli zapomeneme na realitu. Takže všichni, kteří na seriál plivou, ať se nad sebou zamyslí. Raději by se koukali na všechny hrůzy, které se dějí kolem nás, na hurikány, zemětřesení, na teroristické útoky atd. aby mohli být spokojeni, že se koukají na skutečnost???
  • to je nejlepší film
  • casanova
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ještě větší kravina než jsem doufal,jděte už z těma americkýma móresama do pryč
  • Možná že je to seriál z pohledu zdravotníka špatný, ale z pohledu diváka SKVĚLÝ!! Herci jsou perfektní a to všichni. Kateřina Brožová je vynikající. Je to hold paní Herečka. Skvělé díky
    • To si asi Kateřina napsala tady sama *11*
  • Ten David Hofbauer je idio... .Nenávidím ho.Doktor který nemá city a je nemocný že ohrožuje životy pacientů nemá v žádné nemocnici co dělat.
  • Nechápu *9* ..jak je možné,že tento seriál se vůbec vysílá v televizi??...pracuji ve zdravotnictví a když jsem kousek viděla,tak jsem se styděla !!!!...takhle to opravdu nefunguje !!!
  • Vypadá to že David z Rubavy vypadne. Konečně bude klid. Vůbec není vychovaný k citům. Jak může dělat doktora teda nechápu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit