Přejít na výpis diskuzí

Modrý kód

FILM 25.3.2017 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To snad někdo posbíral veškeré herecké ztroskotance a obsadil je do tohoto seriálového paskvilu.
    • To nejsou ztroskotanci, ale takzvaní neherci. Příbuzní a kamarádi zaměstnanců Primy (každá koruna se počítá), možná i lidi co se přihlásili na konkurz s přesvědčením, že jsou herečtí géniové. Je to vlastně kompars, který oproti hercům nestojí moc peněz, ale také jejich výkony nestojí za nic. Bohužel, herecký projev některých, byť známých herců, je v tomto seriálu velmi podobný. Absolutní propadák!!!!
    • Přesně moje slova :-D Ač jsem se snažila tomu dát šanci a přemáhala jsem se, nepodařilo se mi dívat víc jak 20 minut. Je to příšerná *12*
  • Chtěla bych vyjádřit svůj názor na serial Modrý kod. Jsem dlouhou řadu let zdravotní sestrou a nic horšího jsem neviděla. Vím, že se herci musí poprat s medicínskou terminologií, ale působí to velmi uměle a komicky. A pro laiky si myslím, že je to nezáživné a unavující. Zarazila mě též řada vulgarních slov, která se poslední dobou vkrádají do různých seriálů a spíše pak člověka znechutí. Na dalsí díly se určitě koukat nebudu, zbytečná ztráta času.
  • Prosím Vás zdělte mikdeta nemocnice je.Tam by jsemchtěl ležet.Prosím vás kdejstezebrali tu ochotu lékařskou.Tam snad musí být i radost umřít.Budte vrealu.Možná kolem protekcí skáčou,ale lékařská arogance,ješitnost,důležitost kterou umí vám patřičně dát najevo.Je to blábol všech blábolů.
  • Seriál pro seriál - jen aby se něco natočilo. Absolutně jsem nepochopila pojetí a záměr: jako komedie špatné - žádný vtip a humor, jako parodie špatné - žádná nadsázka, jako drama špatné - pouze plno krve a žádné napětí a jako dokument rovněž špatné - pouze utápění se v odborné lékářské terminologii.
    Navíc stále nudné statické prostředí a slabé nepřesvědčivé herecké výkony bez nasazení a výkonu.
    To už i vydařená reklama něčím zaujme - tady nebylo nic.
  • Byla jsem zklamaná. Příliš mnoho krve a příliš neskutečných keců a neskutečných situací. Ředitelka zeměkoule staniční sestra, která si otevírá hubu na doktory a diriguje je, ve fofru, který tam vládl, mají čas ještě se zaobirat haranty a nosit jim chlebíčky, arogantní starostka.... víc moc nevím, protože jsem se na to vykašlala a radši to přepnula. Já jsem tušila, že tak masívní reklama nevěstí nic dobrého.
  • A ke všemu, nedá se rozlišit, kdo je lékař, kdo sestra. Vrchní sestra komanduje lékaře a rozdává jim práci.... Ve skutečnosti to funguje úplně jinak. A připadá mi, že tento seriál snižuje naší profesi zdravotníků, což mě velmi mrzí. Být zdravotníkem, je velmi náročná a záslužná práce. Je to poslání. A svojí práci miluji.
  • Bohužel jsem vydržela deset minut, víc to nešlo. Paní Laurinová byla velmi nepřesvědčivá, vůbec jí ta role nesedla. Paní Brožová vyloženě "přehrávala" a tak by se dalo pokračovat dále. Velmi neskutečné "divadlo".Je to škoda...
    • Nejstrašnější je opravdu Laurinová je strnulá,křečovitá děs.Ale Marek němec je borec.
  • Modrý kód je velmi dobrý seriál, který je natočen podle skutečných událostí. Je vidět, jak to v nemocnicích skutečně funguje a zvlášť na urgentním příjmu. V každém díle je nějaké drama nebo napětí. Dobře natočené, dobří herci. Urgentní příjem je většinou místem, kde vše začíná. *4* Nejlepší seriál, jaký jsem vždy viděla a stále se budu koukat. *4*
  • Modrý kod je pitomost nad pitomostí! Po 15 min. jsme museli přepnout, zlatá ordinace, tam se aspoň něco děje, Bobo a Heluš jsou ikony :-)
    • Pane Josefe tak to máte pravdu. Tento modrý kód je zoufalství...
  • Jedním slovem, pííííí...........vina. Za tohle někdo platí? Zoufalá snaha producentů vydělat milionky. Mají asi pocit že divák je retardovaný konzument bezduchého braku. Páni herci je mi vás líto

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit