Přejít na výpis diskuzí

Modrý kód

FILM 25.3.2017 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • amatéři

  • Vypadá to že David z Rubavy vypadne. Konečně bude klid. Vůbec není vychovaný k citům. Jak může dělat doktora teda nechápu.
  • Ten David Hofbauer je idio... .Nenávidím ho.Doktor který nemá city a je nemocný že ohrožuje životy pacientů nemá v žádné nemocnici co dělat.
  • Ty herecký výkony - normálně se za ty herce stydím.....a kdo pracuje v lékařském prostředí, tomu to musí připadat úplně mimo....a Josefíková vypadá jako Josefíková s polštářem, ne jako těhotná....:-D
  • Ano, věřím, že lidem s podobnou češtinou se to líbí :-)
  • Luky1987
    Další náš současný seriál nic moc
  • Je to SKVĚLÝ seriál. Ti, kteří ho odsuzují, ať jdou do háje a nekoukají!!!! Na televizi se snad koukám proto, že chci "vypnout" od každodenního koloběhu a ne, že se budu chtít koukat na něco, co přesně kopíruje skutečnost. Nebudu přece hodnotit, jestli to tak ve skutečnosti je a nebo ne. Jsou tam fajn herci, role jim sedí, vždy nás to vtáhne do děje a na chvíli zapomeneme na realitu. Takže všichni, kteří na seriál plivou, ať se nad sebou zamyslí. Raději by se koukali na všechny hrůzy, které se dějí kolem nás, na hurikány, zemětřesení, na teroristické útoky atd. aby mohli být spokojeni, že se koukají na skutečnost???
  • Modrý kód je velmi dobrý seriál, který je natočen podle skutečných událostí. Je vidět, jak to v nemocnicích skutečně funguje a zvlášť na urgentním příjmu. V každém díle je nějaké drama nebo napětí. Dobře natočené, dobří herci. Urgentní příjem je většinou místem, kde vše začíná. *4* Nejlepší seriál, jaký jsem vždy viděla a stále se budu koukat. *4*
  • casanova
    *14* *14* *14*
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14-nejjjjjjjjj
  • to je nejlepší film
  • casanova
    .........za prvé . žádna . kravina toneni......... hvězdy. jsi platěj sami.
    Nováková *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nechápu *9* ..jak je možné,že tento seriál se vůbec vysílá v televizi??...pracuji ve zdravotnictví a když jsem kousek viděla,tak jsem se styděla !!!!...takhle to opravdu nefunguje !!!
  • Ještě větší kravina než jsem doufal,jděte už z těma americkýma móresama do pryč
  • Zlatý ohnivý kuře. Bylo se alespoň na něco dívat.
  • Neskutečná hovadina...slabé herecké výkony (S.Laurinová),triviální zápletky!!!Neskutečná blamáž...zlaté Ohnivé kuře :-)
  • Na chvíli jsem o reklamě přepla na Primu. A nestačím se divit. Co víc, jsem znechucena!!!! Tak kruté a neohleduplne chování lékařů, v situaci, kdy zemřel mladý muž ,byť grazlik a potřeba orgánů k transplantaci pro otrávenou dívku, jsem opravdu nezažila. Myslím si, že zdravotnický personál, který radil hercům, se při shlédnutí tohoto paskvilu musí chytat za hlavu. Alespoň já bych se za to styděla.
    Vraťte Ohnivé kuře zpět do vysílacího času.
  • Nejstrašnější je opravdu Laurinová je strnulá,křečovitá děs.Ale Marek němec je borec.
  • Proč každá televizní stanice má potřebu natočit seriál z lékařského prostředí, jediný , který se kdy povedl byla Nemocnice na kraji města, pak už jen následovaly podprůměrné, nekonečné slátaniny, na které se nedá dívat, jak já byla ráda za Ohnivé kuře, že je to něco jiného, už jsem si říkala, že Prima má aspoň něco nového, ale nezklamala ani ona, prostě velké zklamání, které se nepovedlo, PROČ SE VŠICHNI DRŽITE LÉKAŘSKÉHO PROSTŘEDÍ, vždyť je tolik zajímavých témat , proč máte potřebu pořád se jen kopírovat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit