Přejít na výpis diskuzí

Modrý kód

FILM 25.3.2017 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten akční začátek jak tam ten doktor rozřízl chlapovi hrudník houbařským nožem :-))) za 10 min. Jsem přepínal, to je hrozný odpad!
    • ...a ten přiožralý Skamene,takové individum by snad v nemocnici nemohlo pracovat,aještě se vykecávat před doktorem a pacientem,tady udělali soudruzi chybu.Je to celé takové neskutečné....
  • Byla jsem zvědavá po předešlé pompézní kampani, čím nás diváky seriál oslní.Z pohledu zdravotníka hrůza! Ráda bych poznala alespoň jednoho lékaře, který by se nechal sekýrovat od byť schopné vrchní sestry ! Lékařské zásahy - hrůza. Jednotlivé epizody nedokončené. Co bylo malému chlapci co se náhle pozvracel a následně byl na NĚCO operován!?
    Teatrální primátorka, charizmatický Rus, nově nastoupivší lékař okamžitě při zásahu - znáte papírování před příjmem?!A tak by se dalo pokračovat. Já se snad budu dívat ze studijních důvodů i dále!!!
    • Žaludeční vředy dámo
      • Z té dámy byla cítit ironie. Koukám, že Sandy nemá kousek diváckého vkusu. Vše působí jako spolek hodně špatných amatérů, a to včetně Brožové!!! Kde vidí ty skvělé výkony??? Jedině, že by tam hrála polovička její vlastní rodiny.
  • Velke zklamani i kdyz jednou bych se chtel dockat v nemocnici toho,ze by lekari a sestry meli takovy cily zajem o pacienta
  • Moc by mne zajímalo, jak dlouho se tato nepovedená slátanina po americkém způsobu u které se dá vydržet max 30 minut udrží ve vysílání. Na to se snad nikdo nemůže dívat. Seriál Drazí sousedé, kde alespoň byl nějaký děj a vtip a dalo se na něj dívat, zrušili pro nedostatek diváků hned na začátku a tahle hrůza by se měla ve vysílání udržet až do konce!? Prosím vraťe zpátky Ohnivé kuře a zapomeňte, že tento brak byl někdy natočen!!!
    Hrůza a děs.
  • Nepodařená kopie amerického seriálu Noční směna(The Night Shift)téměř stejné scény,stejné kulisy. Provedení jako ochotnické divadlo, chtěl bych vidět takovou pohotovost někde na okrese. V dnešních podmínkách, kdy je nedostatek personálu.
    • Vždyť je to jen seriál a určitě nemá ukazovat skutečnost, jak to chodí na urgentu. Ikdyž kéž by to tak bylo ve skutečnosti!!!
      • Jenže podle reklamy to právě tu skutečnost ukázat mělo!!!! Cituji z oficiálních stránek Primy: "Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí"....to abych se bála kolem nemocnice i jít!!! Takto opravdu život v nemocnicích neprobíhá. Aby s veselou tváří lékař ukazoval rentgenový snímek pacientovi a pobaveně mu řekl, že má krásně propíchnutou plíci dřevěným kůlem???? No to je přeci šílené!!!!
  • Snad jako komedie , ale jinak něco zoufalého,po půl hodině jsem s tím skončila *16*
  • veru
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14-nejjjjjjjjj
  • Proboha, dejte zpět Kuře a nechtějte být dokonalý. Tohle hodně lidí naštvalo a myslím si, že už i vy jste pochopili, že většina přepla na jiný program a kdo se dokoukal, tak byl zhnusen. Neberte dokoukání jako úspěch!!!Pokud to nevidím, nemůžu o tom nic napsat. Nic méně, další díly již vidět nechci "NECHCEME"
  • Proč každá televizní stanice má potřebu natočit seriál z lékařského prostředí, jediný , který se kdy povedl byla Nemocnice na kraji města, pak už jen následovaly podprůměrné, nekonečné slátaniny, na které se nedá dívat, jak já byla ráda za Ohnivé kuře, že je to něco jiného, už jsem si říkala, že Prima má aspoň něco nového, ale nezklamala ani ona, prostě velké zklamání, které se nepovedlo, PROČ SE VŠICHNI DRŽITE LÉKAŘSKÉHO PROSTŘEDÍ, vždyť je tolik zajímavých témat , proč máte potřebu pořád se jen kopírovat?
  • Proboha, kdo tu kravinu platí??? Ty naše herecké "hvězdy" !!! No hnus!!!
    • casanova
      .........za prvé . žádna . kravina toneni......... hvězdy. jsi platěj sami.
      Nováková *14* *14* *14* *14*
      • Ano, věřím, že lidem s podobnou češtinou se to líbí :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit