Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PLIS

    ahoj lidicky nevite nekdo jak se to da stahnout????? je to uplne bezvadnej film *7* ten film proste miluju *14*
    • Re: PLIS

      muzes to stahnout na www.uloz.to ....... *1* *1* *1* *1* *1*
  • pomoc

    eeej lidišky nevíte pls nekdo kde se dá stáhnout? moc bych to potřebovala vědět a byla bych vám fakt mocinky moc vděčná. *14* kdyby nekdo věděl tak prosím napište tady nebo na mail sindy9351@seznam.cz
    • Re: pomoc

      na ulozto.cz tam das do takoviho okinka lets dance ale musi to byt jen avi *1* *15*
  • FUUUUJ!

    FILM SE MI TEDA NELÍBIL ANI TROCHU.
    ALE ON JE HEZKEJ! *5*
    • Re: FUUUUJ!

      ses krava.... *1* *1* film je proste good rikejte si co chcete jenom tady ze sebe delate tragedy!! *15*
  • nejlepsi film

    nej film!!!!! *14* *4* *3* *3*
  • nej film

    to je ten nejlepšííí film ,kterej znám a mám celej soundtrac *14*
    akorát tam neni ta závěrečná pisnička(ta jak na ní tancujou na tý akademi *9*
    nemáte jí někdo??
  • pesnicky

    no a co takto celi album s pesnickami odtial *1* ak ich tak moc chcete mi napiste na moj e-mail a hodim vam ich na neaky shareware server odkial to budete moct stiahnut *4*
  • 4evercharmed

    super

    super filmík...a channing j etak klásnučkej: *14* *14* *1* *3* *3*
  • pawlla.m

    Fotky z filmu

    Pěknej filmík, ale nechápu, proč tam někdo dává fotky, který s filmem vůbec nesouvisí. Sice Channing vypadá v uniformě dobře, ale to sem už nepatří.
    • Přesně tak *3* *15*
  • joo!!!

    nejwic sQelej film a komu se nelibi at sem laskave neleze a trebas si polibi p*del!!! *16* tatum je proste nejwtesi kundaaa a ve step up mu to siiilene slusii a kdo rika ze je teplous takk je vazne p**a a beztakk silijou po kotkovi a podobne takze nevim jak vy ale me se teda stokrat vic libi tatum nez nakej kokotek *15* *13*
    • Re: joo!!!

      mno tatum je božžžiii to mas pravdu ale Chad Michael Murray je taky hezkejjj *14* *14* jestli ho neznas tak je z filmu moderni popelka..Osten *14*
  • super

    potrebuji ho sehnat na DVD,jinak je to super film *14* *3* *4*
    • Re: super

      v bontonlandu na Chodově je teda já sem ho tam koupila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit