Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nice

    tento film jsem videla a koukala bych sem se na to porad protoze je to uzasny film ktery jsem kdy videla
  • ?????

    slyšela jsem o tom samou chválu, ale musím přiznat, že mě moc nepřesvědčil. Přišlo mi to trošku kýčovitý. Tanec a muziku mám moc ráda, ale na tenhle lousek už se asi nepodívám!! *13*
  • step up

    Je to myslim dost dobry film.ale nejak extra mne neohuril.Mohlo tam byt treba vic tance.Az na ten konec,ktery je skvely.Libi se mi hlavne hudba.
  • pls napiste mi

    pls napiste mi nekdo ci je ta hudba z let's dance , byla naprosto bo~í !!!
    • Re: pls napiste mi

      ahojky. hudba je od různých autoru, a je fakt dobrá zkus hledat pod orig. názvem Step Up -a pokud stahuješ tak to zkus na www.mininova.org , film jsem viděla loni v létě a byla to poměrně OK, ale hudba je bomba -čus
  • suppppppeeeeerrrrrrr

    tenhle film je úplně úžasnej. Hlavně ten kluk je krásnej *14*
  • haluz

    Hele ty jo to je uplne gutovni film.....
    Miluju hip hop takze je to proste gutovni film
    je to nej film
    *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • Bližší info ohledně filmu Step up 2

    Na této adrese najdete bližší info ohledně filmu Step up 2!

    http://www.hotmix.cz/?p=179
  • dotaz

    Ahojky všichni jsem tady nová a ještě nevím co a jak. TAk se chci zeptat jestli náhodou někdo nemáte poslední písničku z tohodle krásného filmu bez videa ve formátu mp3.Předem dík
    • Re: dotaz

      zadej si třeba na seznam : Young Joc ft. 3LW-Bout it download a něco ti to tam najde... *4*
  • písničky

    Ahoj jestli tady někdo hledá te písničky z lets dance tak je najdete tady *4*



    http://mp3.stazeni-zdarma.c z/220-let-s-dance-lets-dance.html
    • Re: písničky

      cau..prosim te mas stazene ty poisnicky ze step up...myslim tu posledni jan tam tanci tekonec..tak tu pisnicku z toho shanim...diky *3*
      • Re: Re: písničky

        kurňa, tu hledám taky, stačil by název, je fakt super...
  • Otazka

    Chcela by som sa spytat nevie te mi niekto z vas poradit ako sa vola pesnicka, ktora hra v jednotke lets dance v case 20min a 40sek co zacina ta piesen..viete mi poradit niekto?? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit