Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite co je to za song?

    http://youtube.com/watch?v=vNI0SloV YHU prosim mrkněte se na to...díky moc *4*
  • Co je tam za hudbu?

    Víte jaká tam hraje hudba *7* *7* *7*
  • Ještě k dotazu předem...

    Myslím v tom klubu ke konci,... *4*
  • miss.bunny

    _WoW_

    Skvělej film co víc dodat. *5*
  • richineks

    PETICE Us5

    Ahoj-potrebovala bych pomoc:vis US5 proste maji petici aby prijeli do čr a musi tam na tu petici poslat email nejmin 5000fanousku...zatim je tam 549...myslis zhe by si ho tam taky poslala...vim zhe je mozna nemas rada....ale jinak nema nikdo z ČR zadna fans ani ja sanci je videt...jestly mas zajem pomoct nekomu ke stesti tak posly email:na koncert@us5-czech.cz a do nej napis:sve jmeno,vek a mesto kde bydlis....jinak dekuju pokud to posles pomuzes nekomu ke stesti...dekuju za vsechny fans
  • pomoct plís

    čus hele ten film je upe nejvíc super! *14* ale chtěla bych sehnat ty písničky z toho...sehnala sem 2 ale i se slovama a to já nechci...takže kdyby ste někdo věděli o nějaký stránce kde by byli písničky :Bout it od Yong Joc ft. 3LW a Imma shine od Youngbloodz beze slov tak pište pls na mail *5* díky
    • Re: pomoct plís

      ti to mozna poslu
      • Re: Re: pomoct plís

        nikdyyyyyyyyyyyyyyy mam jen se slovama..... *1* *1* *1* *1*
    • Re: pomoct plís

      Dost dobrý film no prostě nej *14*
  • ...

    Je to prostě skvělý taneční film...uplně nejlepší,který jsem kdy viděla... *14* *14*
  • makulka.xm

    ...

    úžasný taneční film,úžasná hudba,úžasný celý fim ...
  • januska100

    příjmetemě???

    můžu kvám se přidat *9*
  • pulnoc140

    HELP

    Ahoj,já bych se vás chtěla zeptat a hodně prosím,nwte jak se jmenuje ta písnička jak na ni Tyler tancuje před Skipem a Macem před školou u toho auta?....Byla bych moc vděčná za pomoc,nemůžu ji vůbec najít

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit