Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to nuda!

    Ten film je nudnej! Absolutne se mi to nelibí a ta herečka je divna, ani neumí tančit *1* Je to hloupost! *10*
    • Re: Je to nuda!

      ty asi nebudes moc inteligentni slecna
    • Re: Je to nuda!

      Přesně souhlasim, taky bych tě chtěla vidět!!! je to úpa boží film a tancujou nádherně a ta hudba je skvělá a všěchno!!!
    • Re: Je to nuda!

      to bych chtěla vidět tebe *1*
  • good filmecek

    ahojte tenhle filmecek je upe sileny jestli nekdo mate tenhle filmecek ne dvd tak se mi plosim ozvete diky doufam ze se mi ozvete budu rada cus raduska
  • HUMUS

    WILLY PRDEL SI NEPOLÍBIM,A FILM JE HUMUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • písnička

    Zdar lidi, jo holky je to fakt uzasnej film ale ja bych potreboval vedet jak se jmenuje pisnicka kdyz Tyler tancuje u toho auta kdyz jde vymest to smeti:)..díks *1* *8*
    • Re: písnička

      Písničku konkrétně nevim a ani nemůžu na to kouknout, pač ho teď nemám doma, ale možná bude v soundtracku...už si ji pořádně napamatuju *7*
  • BOMBICE

    TENHLE FILMEK JE NEJBOMBOVĚJŠÍ Z FILMŮ JAKÝ ZNÁM. *14*
  • Název písničky

    Ahoj prosím vás,nevíte jak se jmenuje písnička,jak hrají v tom klubu ještě předtím než Miles napojí svůj Notebook?Díky předem moc za odpověď.... *4*
  • uvodní písnička

    Petey Pablo - Show Me ...
    • Re: uvodní písnička

      Petey Pablo - Show me the money
      jinak film je supa ten nej!!! *14*
    • Re: uvodní písnička

      mas recht...je to fakt kussss... zeru ty jeho ostry rysy ve tvarich *14*
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      jo moje sestřenka ho viděla na vlastní oci a ja taky a dalmi pusu na licko!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *14* *14* je ke sežrání
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        Bože ty jseš ale kráva *8* Prej pusu na líčko *9* Takhle se ti směju jak seš blbá *1* *1* *1*
  • magic

    jak se to stahuje
  • Choreografie

    Zdravíčko příznivci tohoto kultovního filmíku, potřeboval bych od vás poradit, pokud možno tak přímo na můj email - meda.sexi@seznam.cz

    Potřeboval bych podrobnou choreohrafii závěrečného tance, teda přesněji stačí hlavních postav.

    Předem děkuji *4*
    • Re: Choreografie

      ahoj *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit