Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ..

    obávám se, že s českým dabingem to neseženeš *9* na "ulož to" to rozhodně není. buď jen anglicky s titulky anebo slovenský dabing, ale český ne e *9*
  • ..

    Neznáte nekdo stranku kde by sa to mohlo stahnut ČESKY??:DD díííík!..;)
  • ...

    jojo ten film je skvělej. *14* ale je škoda, že je ten konec tak smutnej. *9* A nevíte někdo jak bude probíhat ten druhý díl? *14*
  • HP7

    Harry sice v druhé části nezemře to je pravda, ale důvod proč si nějací lidé myslí že zemře je ten že, když před pár lety J.K. Rowlingová dopisovala HP7 tak se rozhodovala jestli Harry umře nebo ne, a nejdřív s erozhodla že zemře a bylo to zveřejněno i když to ještě nebylo úplně na tutovku. A Rowlingová se pak rozhodla jinak a to tak že harry nezemře (Asi jí došlo že by tím sklamala 10000000 dětí a nejen dětí který HP zbožnují) ale zato tam zemře několik dalších skvělých postav např. Dobby - ten umře v 1 části to už asi všichni víte, toho je mi líto ze všech nejvíc chudinka jeden malej :( no nic tak tohle je pravda o tom jestli Harry Potter v 7 zemre nebo nezemre a když ne tak proč se říkalo že jo..
  • Novinka

    Harry Potter a relikvie smrti je nejlepší, ale jsou aj výborný ostatní díly kromě 1. *3* *3* *3* *4* *4*
  • Re: Alex Russo

    tak co sem lezeš krávo *16*
  • alex98

    Alex Russo

    Čusek,je to kravina,nemám ráda ani jedn díl,pořád jenom ooh bude nový harry poser,jako kdybych se s toho měla posrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!je to kretén
  • Re: Harry

    Nech se překvapit, budeš mít pak větší zážitek z filmu ;)
  • Re: nejlepčí

    jo je mi *14* ale je mi líto jak umřel .. chudáček malinkej *9*
  • Re: Harry

    Harry nezemře, ale třeba Fred,Pošuk Moody, sova Hedvika, Lupin, Tonksová.
  • Re: Harry

    ale no tak, kde berete takovýhle informace? to si vážně myslíte, že by nechali Harryho zemřít? samozřejmě, že neumře *3*
  • Harry

    Je pravda že Harry v části 2 zemře?
  • xcornelia14

    Re: Dotaz

    Pokud myslíš tu u kostela na hřbitově, tak ne. Nic nebylo točeno mimo hranice UK.
  • Re: Dotaz

    scéna z kostela? *7* tak teď si fakt nevybavuju, že by nějaká ve filmu byla *7*
  • avrilka-aja

    Dotaz

    Smím se zeptat ..
    Slyšela jsem,že scénka z kostela byla natočena na hranicích Slovenska .. Je to pravda? Děkuju za odpověď! :)
  • xcornelia14

    Re: Re: Re: užzýu

    Zemřela Voldemortova část viteálu v Harrym, Harry ale žít bude :)
  • xx-paula-xx

    Re: Re: užzýu

    Símtě bude žít, nevím kde si to splašila čoveče *15*
  • Re: Re: užzýu

    to teda nevím, co jsi četla za knížku (teda jestli jsi četla knížku), ale v té, co jsem četla já teda rozhodně neumřel *3* i když vlastně trochu umřel, ale vlastně neumřel *15*
  • kajuska4

    Re: užzýu

    ještě bude jeden a tam Harry umře.. *9*
  • Re: Re: dabing

    diky moc :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit