Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím nezná někdo tu písničku co hraje v rádiu v té scéně kde Harry tančí s Hermionou? Díky
  • Ale jo,bude
  • Super film miluju na něm všechno do podrobna prostě bomba , škoda že nebude ještě další :)
  • Nejlepší film co sem kdy viděla. Prostě super!!! *1*
  • lynette
    Obrovská černá příšera, která doprovází Hagrida, byl ve skutečnosti neapolský mastin jménem Hugo. Protože měl často běhat po lese, filmaři kvůli němu vystýlali zemi měkkým mechem, aby si neodřel tlapky.
  • Zajímavost:

    Při každém natáčení dílů o Harrym Potterovi se používali exteriéry hradu Alnwick.
  • Možná se mnou polovina souhlasit nebude, ale škoda, že nebude pokračování. Je mi to trochu líto :-) Super film :-)
  • sabusa.a
    http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info ...,
  • sabusa.a
    http://www.facebook.com/pages/Harry-Potter-CZ/247731261914277?sk=info ...
  • antidicaprio

    web-prosba

    Mohla by ch mít prosbu? nemáte někdo odkaz na něakou stránku o novinách z HP ,nebo přímo o Severusi Snapeovy(Alan Rickman) Kromě : alanrickman.cz a snapeova.blog.cz(tyto stránky mám očíhlé.Obecně,bloguji několi let,takže adresy končící blog.cz většinou znám.)
    Nezáleží na tom,v jakém jazyce stránky jsou..budu ráda za cokoli.Kdyžtak se prosím ozvěte na dark-dragon.blog.cz (tam trávím nejvíce času) děkuji.
  • Re: Re: ..

    Na ulož to.cz je to česky ale jen 1 část!!
  • Re: harry potter7

    to byla jedina scena u ktere sem se lekla ae pak sem se zacala smat :DDDD
  • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

    a náhodou eliso já čtu a je mi jedno jestli to viš od 6. Já jsem to náhodou taky četla,ale zkončila jsem u 5,pak jsem to už nečetla,nemela jsem čas a zapoměla jsem. Tak to jsem si rači počkala na film. A navíc v knížce může byt sice napsano,že harry nezemře,ale ve filmu je to vždycky teda věčinou jinak.
  • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

    aha tak děkuju. *3*
  • Re: Re: strašně se těšíím

    vyšlo to v pátek 15.4.2011 *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: užzýu

    jezis ctes trochu ja to vim od sestky
  • Re: strašně se těšíím

    dne 22.4.2011
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: Re: Zeptej se jestli chceš!!!

    freda zavalí rozbitá zeď
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: Re: 2 části

    ale hodně informací obsahovala i knížka k 6 dílu a stejně je vynechali.např.vzpomínky.ty mi tam chyběli a co se týče 7 dílu tak je to celý překroucený a zamotaný a ty podstatné části tam chybí
  • s.e.v.e.r.u.s

    Re: Bellatrix

    asi tě zklamu ale Bellatrix bude i ve druhé části.ano půjde po příčné ulici do banky a potom bude ještě v závěrečné bitvě než jí Molly Weaslyová zabije

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit